اخبار استانی

سامانه سنجش سلامت مدارس استان تهران راه اندازی شد

استان تهران: سامانه سنجش سلامت مدارس استان تهران راه اندازی شد

استاندار گفت: در مجموع باعث شد که پیش از رفتن به سمت دولت الکترونیک و اصلاح فرهنگ استفاده از خدمات فضای الکترونیکی شکل بگیرد که ارزیابی سامانه سنجش سلامت هم همین امر می باشد.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از تهران؛ محسن منصوری در جلسه استانی با توجه به تقدیر از اعضای ستاد مقابله با تشریح و نمایندگان اظهار داشت: به لطف خدا هم کشور و هم استان تهران به آرامش در موضوعی رسیده است که باید قدر این موضوع را بدانیم و مراقبت‌ها را تشدید کنیم.

عنوان: بیماری ناشناخته است، باید به صورت جدی دنبال شود و معمولاً به نظر می رسد پرهیز شود، در این جلسات راستا در ستادی و سایر سطوح اجرایی با جدیت پیگیری می شود تا روند پیش بینی کننده فعلی، تغییر کند.

استاندار تهران با 14 نفر رسیده است، گفت: باید به آن برسد، در همین برسن تزریق دز سوم واکسن اهمیت زیادی دارد.

منصوری افزود: میزان تزریق دُز اول و دوم در استان تهران 90 درصد می باشد، منتها دز سوم باید 47 درصد تزریق شود که از طریق صدا و سیما و همچنین تغییر فرهنگی این موضوع انجام شود، چراکه تزریق دز سوم تا 75 درصد ایمنی را افزایش دهد. افزایش می دهد.

وی همچنین تصریح کرد: تصمیم ستاد ملی مبنی بر دایر بودن مدارس است، باید با توجه به وضعیت موجود، موضوعی را که سرویس‌های مدارس هم مهم هستند، انجام دهند و باید به آنها توجه شود.

وی در ادامه در سامانه سنجش سلامت عنوان کرد: این جهت سامانه راه‌اندازی مدارس استان تهران و مدارس نسبت به تکمیل اقدام.

استاندار گفت: در مجموع باعث شد که پیش از رفتن به سمت دولت الکترونیک و اصلاح فرهنگ استفاده از خدمات فضای الکترونیکی شکل بگیرد که ارزیابی سامانه سنجش سلامت هم همین امر می باشد.

منصوری سپس تاکید کرد: آموزش و پرورش سامانه تکمیلی را به صورت دقیق پیگیری می‌کند تا اطلاعات را بر اساس برنامه‌ریزی انجام دهد، در همین زمینه اگر دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران به نتیجه برسند که پروتکل خاصی در استان تهران اجرا می‌شود. حتی در صورتی که وزارتخانه آن را ابلاغ کند باید اجرا شود، چرا که مدیریت استانی نیز در.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا