اخبار استانی

سامانه پیامکی پلیس 110 در زنجان راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از استان زنجان سرهنگ “حمیدرضا قدیمی بیان داشت: برخی از افراد بنا به دلائلی از قبیله های غیر قانونی در گفت و گو و شنود، اضطرار، قطعی ارتباط تلفنی و … امکان برقراری تماس تلفنی با مرکز 110 و بهره مندی از خدمات پلیسی نمی توانند با ارسال. یامک پلیس را از نیاز و فوریت پلیسی خود آگاه کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا پلیس، سامانه پیامکی 110 را همزمان با سراسر کشور برنامه ریزی و اجرایی کرد و هم استانی های عزیز در مواردی که امکان تماس تلفنی با شما وجود دارد. شماره تلفن 110 را ندارند با ارسال پیام به سامانه 11024 دمات و نیازهای پلیسی را خواستار شوند.

معاونت عملیات اجرایی استان زنجان، بررسیان کرد: بررسی ها به محض دریافت پیام آن را دسته بندی و ساماندهی کرده و در عصر به ارائه خدمات پلیسی به ویژه در ماموریت های فوری می پردازند.

سرنگ قدیمی از شهر خواست: هنگام ارسال پیام ، نشانی دقیق محل آلمان را اعلام کنند تا ماموران این پلیس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

وی در تشریح قابلیت های سامانه پیام 110 یادآور شد: تعریف کوتاه شماره مختص هر استان برای دریافت و ارس استان زنجان 11024 و سایر استان ها کد استانی، دریافت پیامک در حوزه های عملیاتی و … از قابلیت های این سامان.

// انتهای پیام //

بیشتر بخوانید:


ارز فی

برنگار:

داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا