اخبار استانی

«سده لنجان» می تواند به پایتخت وزنه‌برداری کشور تبدیل شود

به گزارش اخبار استانی از اصفهان، ایرج رخصتی مدیر ذوب آهن در نشستی با حمید شهبازی شهردار سده لنجان اظهار کرد: عوامل و هم افزایی با منطقه یکی از اولویت‌های اصلی ذوب آهن اصفهان در مسئولیت اجتماعی است.

وی افزود: این مجتمع عظیم صنعتی از زمان تأسیس تا کنون خدمات گوناگون به جامعه به منطقه ویژه ارائه شده است و از نظر مدیریت این شرکت، علاوه بر آن، در ایجاد بهبود وضعیت شرکت می‌شود.

رخصتی در این دیدار، توجه به مسائل جامعه را به عنوان یکی از موضوعات اجتماعی ذوب آهن اصفهان، بسیار مهم دانست و گفت: با توجه به مسائل و مشکلات موجود، باید با هماهنگی و مسائل مختلف و استفاده از تمام مسائل منطقه برای حل مشکلات تلاش کنیم. .

شهردار سده لنجان نیز ضمن معرفی شهر سده لنجان گفت: با همکاری و بین ذوب آهن و شهرداری می توان از پتانسیل های بالفعل و بالقوه این شهر در حوزه های مختلف حوزه گردشگری و ورزش استفاده کرد.

حمید شهبازی ادامه داد: باور ما بر این است که امروز ذوب آهن یک برند است وما باید از این فرصت جهت رفع.

او با اشاره به اینکه مدیریت شهری سده لنجان در بخش سرمایه گذاری ورود پیدا کرده است، داد بر همین اساس خواستار ادامه با ایجاد و ایجاد تفاهم نامه مشترک ذوب‌آهن تا برای زیرساخت های شهری فضای داخلی ایجاد شود.

شهردار سده لنجان برای همکاری مشترک ذوب‌آهن اصفهان و شهرداری سده لنجان در حوزه ورزش تاکید کرد و افزود: با همکاری و پیگیری و حضور پهلوانان و قهرمانان کشوری در این شهر می‌توانیم شهر سده لنجان را به پایتخت وزنه برداری تبدیل کنیم.

در این دیدار بر مسائلی به منظور توسعه همکاری های دوجانبه در جهت رفع مشکلات منطقه و کارخانه ذوب آهن، توسعه فعالیت های مشارکتی در حوزه های مختلف و افزایش عوامل و همفکری بین اهداف به منظور هم افزایی توانمندی ها تاکید شده است.

48

دکمه بازگشت به بالا