عمومی

سردار «حاجی زاده» عضو هیئت امنای مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین با حکم سردار عبدالله عراقی سردار پاسدار “امیرعلی حاجی زاده” به عنوان عضو هیئت امنا قرارگاه سازندگی مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین منصوب شد.

سردار عراقی در نشستی که صبح امروز یکشنبه در دفتر فرماندهی قرارگاه فضای مجازی سپاه پاسداران و با حضور مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان قزوین و معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) اعلام کرد: همکاری در حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و روحیه سلحشوری و ثبت حماسه دلاورمردان ایران اسلامی افتخار و توفیق بزرگی است که نصیب هر کسی نمی شود.

وی افزود: بی شک حفظ ارزش ها و حماسه سازی های فرزندان برومند و شجاع این مرز و بوم در گرو اهتمام تمام علاقه مندان این عرصه است.

همچنین سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در این دیدار اظهار کرد: کار در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس بسیار مقدس است.

وی با اشاره به کار کردن برای شهدا و ارزشهای دفاع مقدس توفیق الهی است، بیان کرد: استان قزوین شهدای شاخص و بزرگی را تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است و ایثارگریها و فداکاریهای این کشور ه برای همگان مبرهن و افتخار است.

فتنی است سردار حاجی زاده از افتخارات استان قزوین و اهل منطقه تاکستان استان قزوین است.

دکمه بازگشت به بالا