اخبار استانی

سفر رییس فدراسیون تنیس روی میز به لرستان

گزارش خبرگزاری برن لرستاندیک; مهرداد علی قره‌داشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز در سفری دو روزه به لرستان سفر کرد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز سه شنبه ۲۳ آذرماه برای اهدای هدایای فدراسیون جهانی و شرکت در نشست سالانه این هیئت وارد لرستان شد.

علی قارداشی در بدو ورود به همراه مدیر کمیته آموزش فدراسیون، رئیس و دبیر هیات تنیس روی میز استان لرستان و پس از عزیمت به شهرستان پلدختر با فرماندار، امام جمعه و رئیس اداره تربیت بدنی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. . . مشکلات تنیس روی میز بعد از شهر سیل و ضرورت رسیدگی به این امر و راهکارهای بهبود وضعیت ورزش در استان لرستان و به ویژه شهرستان پلدختر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان این دیدار از سوی فدراسیون جهانی تنیس روی میز هدایایی به سیل زدگان منطقه پلدختر و کوهدشت به سرپرستی هیئت های تنیس روی میز آن مناطق اهدا شد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز شامگاه سه شنبه از آکادمی تنیس روی میز خرم آباد و امکانات و پتانسیل این سالن بازدید کرد.

همچنین روز چهارشنبه 24 آذرماه نشست سالانه هیات تنیس روی میز استان لرستان با حضور مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز حشمت الله امان الهی برگزار شد. ورزش و جوانان لرستان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان.

در این نشست بر ظرفیت های بالای این استان تاکید شد رشد استعدادهای تنیس روی میز بر استفاده از جوانان در امور هیئت ها و حضور استان ها در مسابقات کشوری و منطقه ای تاکید کرد.

در پایان مسئولان استانی قول مساعدت برای بهبود وضعیت فعلی تنیس روی میز در این حوزه را در حوزه های مختلف و همچنین اهدای برخی از دستگاه های میز به میز استان دادند.

در این جلسه و در حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز از چند بازیکن، قهرمان، سرپرست و فعال هیئت لرستان تقدیر شد.

در پایان علی قرادشی با اهدای لوح و هدیه ای به رسم یادبود از زحمات چندین ساله دکتر محسن اسدبیگی رئیس هیئت تنیس روی میز لرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا