عمومی

سلیقه کی‌روش، چشمی و کریمی را به قطر رساند/ چرا نورافکن و سرلک مزد زحماتشان را نگرفتند؟

سید صالحی در گفتگو با آنا:

مهاجم قبلی تیم ملی گفت: علاقه و سلیقه شخصی باعث شد چشم و کرم راهی قطر شود اما چراغ ها و سرها جام جهانی را از دست دادند.

سیدمهدی سیدصالحی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی آنا، درباره لیست 25 نفره تیم ملی برای جام جهانی 2022 قطر اظهار کرد: چهار دروازه دعوت شد که باید دلیل اصلی چنین تصمیمی دانست چرا که وجود دارد. نکاتی هستند که می توان به آنها توجه کرد. برخی از بازیکنان نیز مسافرانی از قطر هستند که در مقدماتی جام جهانی از آنها استفاده نشد و فرصت بازی نداشتند. در 2 ماهی کی‌روش باز هم علیک و سلیک‌ها و در تیم ملی شد و در تیم ملی شد و در تیم ملی شد و بازی کِی‌روش کشمی به تیم تیمیند. میلاد سیرلک از جمله بازیکنانی بود که در تمام اردوهای اخیر و در برخی بازی ها حضور داشت. اومید نورافکن هم کرلک کرلک کرلک و در بازیهای هم کی کریشد شد. کی‌روش به مدل فوتول کشمی داد در تیم ملی در تیم ملی درد.

**رضاییان به تیم ملی کمک می‌کند

وی افزود: تیم واقعی لژیون ها تیم ملی را تشکیل می دهند و مشخص است که کدام یک از آنها به تیم ملی دعوت می شوند. دعوت از ابوالفضل جلالي هم جالب است و هم تعريف بنتا positivas در و در آده شده كه در تحميل است. رامین رضاییان بازیکنی بود که قبل از کی روش دعوت نشد اما این بازیکن بسیار توانمند است و به تیم ملی کمک می کند. دعوت از بازیکنان دیگر طبیعی بود اما به نکاتی که در مورد 4 دروازه بان برای 3 بازی اشاره شد نباید اینطور نگاه کرد زیرا شانس صعود داریم و فکر می کنم سرمربی تیم ملی احتمال مصدومیت را به او داده است. یکی از دروازه بان ها

**کرا نورافکن و سرلک مزد زحمات خود را نجرفتند؟

مهاجم قبلی تیم ملی کاترینشان کرد: کی‌روش کی‌روش کی‌روش ویکی کرایه کہ. بزرگترین سوال در مورد نوشتن این است که سبک و تمیز است. روزبه کشمی اگر کار بود در جامه جاهینی شود به اردوی عستریا کرا ندوات. קשמי טנה דר באזי בא ניקאראגויה כרד שרד ו סרלק העמו דר איקאשועינ یک بازی ملاک جیسیوسی شده و کشمی بر سرلک ارجیت پیدا کرده است. دلیل دعوت از علی کریمی چیست؟ او در چند هفته گذشته چندان در این باشگاه بازی نکرد. امید ابراحمی مسدوم شده و کریمی داوات شده است، بازیکنی که در اردوی اتریش غایب بود. چرا بازیکنی با نام سیرلیک که در لیگ داخلی عملکرد خوبی داشت و در بازی های ملی هم نمره خوبی گرفته بود باید جام جهانی را از دست بدهد؟ اومید نورافکن هم در رده ملی فیلمیش بهتر بوده اما نامش خت کرد و جای آکد درد کرا و سرلک مزد زحمات خود را می گرتند؟

**دروازه‌بانی پیست فیلم است

وی ادامه داد: کیروش باید به سوالات پاسخ دهد اما جواب قطعی ندارد و جام جهانی هم مثل دفعات قبل می گوید علاقه و سلیقه شخصی است اما این موضوع چشم و سر به قطر آورد. می شد به جای 25 بازیکن 26 بازیکن برد و با کسب سه گل و دعوت از بازیکن دیگر عملا امکان اضافه شدن دو بازیکن به لیست تیم ملی وجود داشت اما این نکته را باید در نظر گرفت که بیرانوند، حسینی، عابدزاده و تقریبا آنها در یک سطح هستند و کنار گذاشتن یک نفر از آنها سخت بود. علاوه بر این، پست دروازه بانی را فراموش نمی کنیم و دروازه بان جایگزین نمی تواند مدافع، هافبک یا مهاجم باشد. حوزر محدی ترابی می گفت از قطر دکر که می خواستم بگویم.

**تیم ملی به تیریری با کافتی سردار نیاز دارد

سید صالحی گفت: چند بازیکن در تیم ملی داریم که در دو ماه گذشته مصدوم شده اند و به تازگی شرایط بازی را پیدا کرده اند. سردار آزمون بخشی از بازیکنان است. علیرضا جهانبکش و سامان قدوس هم وجودشان ایزن است آزمون از زنيت كه به لوركوزن ريفت زموت بريا و دخور تحميل شد. او سال ها در روسیه بازی کرد و در آنجا به فوتبال فکر کرد و در آلمان با شکل دیگری از فوتبال روبرو شد. سطح فرهنگ و فوتبال در آلمان با روسیه متفاوت است. شاید در سطح باشگاهی کمی باخت بود و این مشکل به مرور حل شد اما هر بار که در سطح ملی بازی کرد تاثیرگذار بود و این در بازی با اروگوئه و سنگال هم ثابت شد. تیم ملی به تیمیری ب کایتای سدار نیاز دارد و هوزورش دیکسین بادریتی بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا