اخبار استانی

شاگردان عنایتی روی دور پیروزی/ شکست خانگی مس رفسنجان مقابل نساجی

نساجی، نفت مسجدسلیمان و هواداران توانستند از مس رفسنجان، فجرسپاسی و تراکتورسازی بهره ببرند.

به گزارش اخبار استانی، هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال امروز (جمعه) از ساعت 15 آغاز شد و این هفته چهار بازی همزمان در اراک، رفسنجان، تهران و مسجد سلیمان برگزار شده است. نتایج این دیدارها به شرح زیر است:

سفر آلومینیوم اراک – گل گهر سیرجان سفر

غول های لیگ برتری این هفته به مصاف گل گهر سیرجان رفته اند. جدال دو تیم برنده نشد و این دیدار با تساوی به پایان رسید.

شاگردان خطیبی با این تساوی 21 امتیازی شدند و سوم شدند. در مقابل گل های گهر با این شکست یک پله صعود کرد و در رده نهم قرار گرفت.

فن یک – تراکتور صفر

شاگردان عنایتی پس از پیروزی مقابل ذوب آهن با فراز و نشیب های فراوان به مصاف تراکتوری رفتند. جدال سولدو و شاگردان عنایتی با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان عنایتی به پایان رسید. تک گل هواداران را محمدجواد محمدیک در دقیقه 58 به ثمر رساند.

با وجود این پیروزی، هواداران 12 امتیازی شدند و به رده دهم صعود کردند و جایگزین تراکتورسازی در این رده شدند.

نفت مسجد سلیمان 2 – آتش صفر فضای

شاگردان فراز کمالوند پس از روندی ناامید کننده در هفته های اخیر، سرانجام موفق شدند با دو گل محمد بلبلی و میرهادی میرجوان به پیروزی برسند و از سد فجر سپاسی بگذرند.

ناواری ها با این پیروزی 10 امتیازی شدند تا موقتا دو پله صعود کنند و در رده سیزدهم قرار بگیرند. فجر سپاسی با تفاضل گل بهتر نسبت به نفت مسجد سلیمان در رده دوازدهم قرار گرفت.

مس رفسنجان یک – نساجی دو

شاگردان ساکت الهام پس از قهرمانی در جام حذفی توانستند به دور از تیم شگفتی ساز مس رفسنجان به پیروزی برسند و جلوی روند خوب شاگردان ربیعی را بگیرند.

گل اول این دیدار را رضا جعفری در دقیقه 39 به ثمر رساند. در مقابل گادوین منشا، علیرضا حقیقی از روی نقطه پنالتی دروازه را باز کرد و کار را به تساوی کشاند اما حامد شیری در دقیقه 82 از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و تیمش را پیش انداخت.

او در جریان بازی توسط محمد ربیعی داور مسابقه به دلیل اعتراضات پررنگ و ماندگارش از زمین مسابقه اخراج شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا