اخبار استانی

شهید پورجعفری مرد زمان تنهایی و درددل‌های حاج قاسم بود

איסנא/קרמאנ افسر فرماندهی سپاه قدس با اشاره به اینکه شهید پورجعفری در زمان حاج قاسم تنها بود، گفت:

سردارمهدی ایرانمنش شامگاه هفتم دی مه در سومین یادواره شهید حسین پورجافری (عزیز سلیمانی) در دینکشد باهنر کرمان کرمان کرمان کرد کرد: شهدا با شهدة خود مانیویت به جمیعت و حوزر شهدای تفسیش گواه این امر است.

وی با اشاره به اینکه امروز هر چه داریم حاصل خون شهداست، افزود: ما وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم چرا که آنها فقط بر گردن آنها حق دارند و شهدا شفاعت می کنند. کیلی ها بالی قبور شهدا هجت کیرت

ایرانمنش در باین با کرد با رافاکت با 30 اسه با شهد حج حسین پورجافری بیان کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد: کی کے حسین، خداشناس، متعبد و اهل اهل بیت. قران و در کراهه می کرد

و با بیان اینکه شهید پورجعفری بصیرت و علم ولایت داشت، گفت: در کار خود خبره بود و زمانی که سردار سلیمانی در سال 1357 فرماندهی سپاه قدس را برعهده گرفت، به دنبال فردی بالغ و فهیم بود. حاج حسین پورجعفری بهترین انتخاب بود.

افسر فرماندهی سپاه قدس گفت: شهید پورجعفری مثل یک سرباز گوش به فرمان حاج قاسم بود و کوچکترین کارها را انجام می داد و حاج قاسم می گفت مثل یک مادر مراقب من است.

وی با اشاره به اینکه شهید پورجعفری مدت ها تنها بود و دل حاج قاسم به درد آمده بود، گفت: فرمان حاج قاسم بدون دخل و تصرف و جعبه سیاه مواجه شد. حاج قاسم بود و چه خوب که برای من ماند.»

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه فرماندهان ابتدا خودشان وارد میدان نمی شوند و بعد به نیروهای خود می گویند برویم، افزود: انقلاب و نظام اسلامی به راحتی با انداختن اراذل و اوباش به دست نیامده است. the street drag others از بین برود; خون های ایدای پیا کیزیل داده شده و تا لامت کون پیا نیزام داده شده و تا آخرین قطره.

وی توضیح داد: دست آمریکا تا مرفک به خون بریک از یکند کردی است و فرین ها که می شوند و هلا می شوند برای ما ختو و نشم می کشند.

ایرانمنش بیان کرد: عده ای می گویند می کیوند ینها فیكر مي كند اغر بري نيز بيفتد عرب بريا نيز بيفتد ما بتراء از روستوني مي شود كه امريكشانشان كرده است؟

به گزارش اخبار استانی، دکتر قاسم محمدی نژاد، رئیس دانشگاه شهید بهنار نیز در این مراسم اظهار داشت: از شهید حسین پورجعفری کمتر است، گفته می شود در عین اینکه نمونه است، معلم است.

وید در باین کرد: شهید پورجعفری در راه اندازی مرکز تحقیقات تولید سبزی دانشگاه کمک کردند و با امضای حاج قاسم توانستیم زیرساخت های دانشگاه را فراهم کنیم.

محمدی نژاد گفت: حاج قاسم و شهید پورجعفری با اینکه همیشه در دفاع از کشور حضور داشتند، به فضای پژوهشی دانشگاه هم فکر می کردند.

گفته شد: در آن کرامينا از تجليل از سردار شديد حسين پورجافري شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا