اخبار استانی

صدور کارت هوشمند برای رانندگان وانت بار بین شهری در مازندران

به گزارش اخبار استانی از مازندران، حسن جهانی اظهار داشت: بر اساس قوانین و مقررات موجود در بخش حمل و نقل و نقل و انتقال فعالیت ها در زمینه حمل و نقل و نقل و انتقالات جاده ای برون شهری کالا به استفاده از اسناد حمل (بارنامه) است..

وی با بیان اینکه به منظور ساماندهی و ایجاد نظم در بهره برداری و ترد ایمن وانت بارها در جاده های برون شهری و افزایش سطح ایمنی در جاده های کشور انجام می شود، می شود، یادآور شد: به همین منظور دستورالعمل های مربوط به ساماندهی ناوگان و بارها فعال در حمل و نقل نقل برون شهری و شرایط برای اخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان ارائه شده است.

جهانیان افزودن: طرح ساماندهی ناوگان و رانندگان وانت بار فعال در حمل و نقل عمومی جاده ای با هدف، رعایت قانون، الزام شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای به استفاده از بارنامه و ارائه اطلاعات سفر ناوگان وانت بار به منظور تخصیص سوخت. انجام می شود.

وی گفت: رانندگان حوزه وانت باری برون شهری می با مراجعه به تشکل های صنفی حمل و نقل کالای سطح استان یا اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان مراجعه و به نسبت تشکیل پرونده با شرایط؛ حداقل سن ۲۳ سال و داشتن گواهینامه رانندگی مجاز، دارا بودن مدرک پایان ابتدایی یا نهضت سوادآموزی، ارائه اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی، پایان خدمت یا معافیت دائم و دو قطعه عکس ۴*۳می‌ نسبت به ثبت نام اقدام کنند..

مدیر کل اهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران افزود: دریافت کارت هوشمند ناوگان وانت بار هم با ارائه مدارک، کارتینه وسیله نقلیه، ارائه گواهی معاینه فنی مجاز و معتبر، ارائه بیمه شخص ثالث معتبر، دارای سن ناوگان تا 20 سال، به مراکز مجاز ثبت نام و صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت یا این اداره کل مراجعه ونسبت به دریاف

دکمه بازگشت به بالا