اخبار استانی

صعود دختران بدمینتون باز گیلانی به دور نهایی مسابقات لیگ دسته اول کشور

به گزارش خبرگزاری برن گیلاندیک; دور دوم مرحله مقدماتی لیگ دسته اول بدمینتون زنان در کشور توسط کمیسیون بدمینتون سازماندهی شده است استان گلستان گنبد در روزهای 25 و 26 آذرماه به مدت دو روز در خانه بدمینتون شهید کامرانی گنبدکاووس حضور داشت و تیم گیلان با 6 برد متوالی به عنوان تیم اول به مرحله نهایی راه یافت.

رقابت با حضور 4 تیم در گروه B در این مرحله؛ نماینده گیلان، آذرخش رباط کریم، جوانان ستاره تهران و صنایع غذایی گلستان اختصاصی برگزار شد تیمی که نماینده گیلان بود توانست سه بار حریفان را شکست دهد بازی برنده شوید و به عنوان تیم اول به مرحله نهایی لیگ بدمینتون بانوان کشور برسید. در این گروه تیم آذرخش رباط کریم به عنوان تیم دوم گروه خود صعود کرد. و همچنین تیم نوجوانان نویان و امید پون تهران مشهد آنها همچنین از گروه A به مرحله نهایی این مسابقات راه یافتند.

گیلان در دور اول این دوره از مسابقات در اولین دیدار با نتیجه 3 بر 2 تیم صنایع غذایی ویژه گلستان را شکست داد و در دیدار دوم نیز با نتیجه 5 بر صفر از سد تیم جوانان ستارگان تهران گذشت. در دیگر دیدارها آذرخش رباط کریم با نتیجه 4 بر یک مقابل ستاره تهران جوان به پیروزی رسید و تیم انحصاری صنایع غذایی گلستان با نتیجه 3 بر 2 مغلوب آذرخش رباط کریم شد و در روز دوم نیز تیم گیلان با نتیجه 4 بر یک آذرخش رباط کریم را شکست داد. صنایع غذایی گلستان در دیداری دیگر با نتیجه 3 بر 2 مقابل تیم جوانان ستارگان تهران به برتری رسید.

نماینده گیلان در این مسابقات با مربیگری هما اسماعیلی و سرپرستی بلور امیدی و با بازی مریم قنبری، مهسا نوب بشری، مهدیس غلامی، شفق کاظم پور، عارفه تیغ نورد، شقایق نوبهار و مطهره شمس حضور دارد. رقابت او با تیم های دیگر بازی کرد و توانست مانند دور اول 3 بار پیروز شود و به عنوان تیم اول به مرحله پایانی لیگ بدمینتون بانوان کشور راه یابد.

گیلان در دور اول این رقابت ها توانست در اولین دیدار خود با نتیجه 5 بر صفر تیم بی نظیر صنایع غذایی گلستان را شکست دهد و در دومین دیدار رباط کریم آذرخش با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد.

11111

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا