عمومی

صفر تا صد حادثه رخ داده برای مهسا امینی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار حسین اشتری فرمانده تیم مدیریت به مناسبت آغاز هفته فرجه در اولین کلاس این برنامه شرکت کرد و گفت: شعار هفته سال 1401 است. ما در خدمت مردم هستیم و همیشه خود را خدمتگزار مردم می دانیم.

وی گفت: پلیس برای روز چهارشنبه آماده است و بیش از 30 هزار نفر از نیروی انتظامی بیش از 45 روز است که در مرزها حضور دارند و من نیز در مرزهای زمینی حضور داشتم.

اشتری با کا با کیں بایک کیں بریا محسا امینی کرد کرد: بیست و دوم شهریورماه که در شلمچه حضور داشتم، همکاران فرماندهی اداری تهران پایتخت با من تماس گرفتند و گفتند خانمی به نام مهسا امینی. در محل امنیتی خیابان ویزاره بود.

فرمانده اداري با اشاره به تماس تلفني خود با فرمانده اداري در تهران و صدور سه دستور در اين زمينه گفت: اولين كار اين بود كه تمام تلاش خود را بكنيد تا حال اين خانم بهتر شود و تصور كنيد اين دختر من است. من در تهران نیستم، بنابراین همه می توانند این کار را انجام دهند.

وی ادامه داد: نکته دوم این بود که به همراهان این بیمار (پدر و مادرش که از شهرستان به تهران آمده بودند) گفتند باید خدمات ویژه ای ارائه شود و نکته سوم این بود که ابعاد این پرونده بدون پیگیری سازش، و در صورت شکست همکاری معرفی شد.

وی با بیان ہیں از شلمکه به تهران بلافاصله برگشتم و شخصا موضوع را پیگیری کردم. رضی داد: روز پنجشنبه 24 شهریورمه درخواست کردم با پدر مهسا امینی صحبت کنم و حدود بیست دقیقه با پدر این خانم صحبت کردم. ابراز پشیمانی کردم و برای پدرم متاسف شدم و او را به استراحت دعوت کردم.

اشتری افزود: به پدرم خانم گفتم تا این لحظه قاطعانه اعلام می کنم که این حادثه مجروح یا مصدومی نداشته است. البته هنوز تحقیقات باید تکمیل شود و او هم قبول کرد اما اعلام کرد که از طرف ما دکتر برای معالجه دختر می آید که قبول کردیم و حتی گفتیم خودمان آن دکتر را به تهران منتقل می کنیم. که در صورت نیاز پدر خانم امینی اعلام کرد برای انتقال دکتر چه کنیم؟

فرمانده انتظامی شهرستان کیشور با اشاره به اینکه پدر مهسا امینی از من خواست تا با یکی دیگر از همراهانشان تلفنی صحبت کنم، گفت: آن همراه گوشی را برداشت و عصبانی شد و شروع به صحبت کرد و من هم اجازه دادم صحبت کند. تمام سخنان او را آرام می کند از عز عز عز عقد صاحبهای این هورم تمام شد و رامز کردم و کاوستم تا را ادر و مدر مهسا امینی را کند را.

وی با بیان اینکه روز جمعه اعلام شد مهسا امینی به رحمت خدا رفته است، افزود: تماس گرفتم تا به خانواده تسلیت بگویم اما نشد و به آنها پیام دادم و گفتم مایل به انتقال هستم. بدن دخترشان به هر مکانی به هر وسیله.

اشتری با بیان اینکه بلافاصله به سازمان بازرسی و سازمان اطلاعات برای رسیدگی به این موضوع اطلاع دادیم، گفت: بین زمان خانم زرب و جرحی در تصفیح این خانم به مهل پلیس سیکس عالیک رک ندارد امنیت اخلاقی وجود ندارد.

رئیس اداره اداری با بیان اینکه حدود 20 سال است که کلاس های آموزشی عفاف و حجاب توسط نیروی انتظامی برگزار می شود و این وظیفه ای است که قانون بر عهده پلیس گذاشته است، گفت: در فیلم ، همه هم دیدند که کسانی که در آن کلاس شرکت کردند در محل ستته بود و هیک کور و جبری برای آن ها نیمی‌شود علی‌شود راحت بودند، البته نیم گیم آن کلاس برای بریا بریک بریک است.

وی ادامه داد: با همه افرادی که در محل حضور خانم امینی سوار بر خودروی پاترول بودند صحبت کردیم، همه آنها تایید کردند که تصادف فیزیکی و امنیت اخلاقی در سوار شدن مهسا امینی وجود نداشته است، مردم اعلام می کنند که ما صادقانه با آنها صحبت می کنیم و هیچ توافق فیزیکی واقعی بین این زن و والدین وجود ندارد.

دکمه بازگشت به بالا