عمومی

صفر تا ۱۰۰ صدور گذرنامه و برگ تردد برای راهپیمایی اربعین/ تمهیدات پلیس برای کاهش ازدحام جمعیت

سخنگو در خصوص نحوه ارائه خدمات، دفترچه و کارت فرکانس، ساعات کاری مراکز ارائه دهنده این خدمات و دلایل ازدحام در برخی مراکز توضیحاتی ارائه کرد.

سردار مهدی حاجیان در گفتگو با اخبار استانی، با اشاره به ازدحام جمعیت در برخی از مراکز مربوط به خدمات گذرنامه، پلیس تدابیر ویژه ای در این زمینه اتخاذ کرده و با توجه به اینکه امسال پیش بینی می شد حدود چهار میلیون نفر در راهپیمایی اربعین شرکت کنند، البته چندی پیش اعلام کردیم که شهروندان برای تمدید یا اخذ گذرنامه به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند. هر چه به ایام اربعین نزدیک می شویم، بررسی ها برای کشف خدمات مربوط به گذرنامه بیشتر می شود. در این راستا نیز تدابیری برای ارائه خدمات بهتر به متقاضیان در نظر گرفتیم.

وی اشراد این تحمیدات نیز گفت:‌ یکی از آئین تحمیدات سدرو برگ برگزیده فیلم عرباین است. این تصمیم با توجه به استقبال گسترده شهروندان برای اخذ گذرنامه و شرکت در مراسم اربعین حسینی اتخاذ شد و شهروندان متقاضی گذرنامه که قبلاً فاقد گذرنامه بوده و یا گذرنامه آنها قبل از ششم شهریور ماه 1391 صادر شده باشد می توانند نسبت به اخذ گذرنامه اقدام کنند. مراجعه کنید فقط به «دفاتر پلیس + 10». متقاضیان می توانند در ایام اربعین سال جاری با پرداخت هزینه ای معادل یک دهم گذرنامه عادی از مزایای یک بار عبور از مرز به منظور آستانه بالاتر بهره مند شوند.

به گفته سخنگوی فراجا، برای کشف این کارت های تردد ویژه اربعین به دفاتر پلیس + 10 و یا به سایت epolice.ir مراجعه و برای صدور کارت تردد ویژه از مراجعه خودداری شود. به مراکز صدور گذرنامه.

وی افزود: موضوع برای پاسپورت که پس از ششم شهریور ماه 90 صادر می شود معتبر نیست. افرادی هستند که پس از تاریخ ششم شهریور ماه سال 1392 گذرنامه صادر کرده اند و اعتبار آنها منقضی شده یا کمتر از شش ماه از اعتبار آنها باقی مانده است. این افراد در صورت داشتن گذرنامه معتبر می توانند به مراجع صدور گذرنامه مراجعه و از مزایای خروج یکباره به منظور آستانه بالاتر در اربعین سال جاری برخوردار شوند.

حاجیان افزود: سعی شده این خدمات بر روی بستر هوشمند ارائه شود تا شهروندانی که نرم افزار پلیس را نصب می کنند نیز از خدماتی که باید از دفاتر پلیس + 10 با استفاده از این سامانه کشف کنند بهره مند شوند.

مدارک مورد نیاز برای کشف گذرنامه و مدارک سفر

وی درباره مدارک مورد نیاز برای کشف این خدمات نیز گفت: اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه متقاضیان باشد.

سخنگوی فراجا نظر مراکز پرتردد را نیز بیان کرد: برای کاهش ازدحام ساعت کار ادارات دولتی ۱۰+ افزایش یافته و خدمات از ۸ صبح تا ۱۸ ارائه می شود. نیروهای خدمات متصل به پاس ایجاد شد. علاوه بر آن، این دفاتر در روزهای جمعه از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر باز هستند. در کترنس سدرو کرزنامه هم کردی کرد کرد کرد کرد کرد کردی کردی کردی کردی کے کے ہے همچنین در تهران و برخی شهرستان ها تعداد مراکز صدور گذرنامه افزایش یافته است.

و با بیان اینکه تمام تلاش بر این است که زمان بازدیدکنندگان کاهش یابد، گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا مردم زمان کمتری برای کشف این خدمات صرف کنند. عملکرد پلیس نیز نشان می دهد که اقدامات با سرعت بیشتری در حال انجام است به طوری که خدمات مربوط به گذرنامه در ایام منتهی به اربعین امسال نسبت به سال قبل بیش از 400 درصد رشد نشان می دهد. يك تنظيف هم حوزر مدرو بريا تعريف است. ما اعلام نکردیم که برگه های تردد از طریق پست ارسال می شود، اما دیدیم که برخی از عزیزان منتظر مراحل اداری هستند و فکر می کنند با حضور در آنجا سریعتر خدمات دریافت می کنند، زیرا شلوغ می شوند. .

بیش از یک میلیون و 600 هزار گذرنامه و گذرنامه صادر کرده است

سخنگوی فراجا درباره خدمات پلیس برای صدور گذرنامه و شناسنامه ویژه نیز گفت: تاکنون و بر اساس آمار روز گذشته 350 هزار گذرنامه ویژه صادر شده است که از این تعداد 310 هزار گذرنامه تحویل و ارسال شده به زودی به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق برآوردهای انجام شده حدود 500 هزار نفر برای دریافت گذرنامه اقدام می کنند، گفت: تا فردا و پس فردا گذرنامه های ویژه تحویل متقاضیان می شود.

سخنگوی فراجا درباره تعداد گذرنامه های صادر شده نیز اظهار داشت: از ابتدای اسفندماه تاکنون یک میلیون و 348 هزار گذرنامه و بیش از 350 هزار گذرنامه ویژه صادر شده است و همکاران اداره مهاجرت و گذرنامه فراجا هستند. کار شبانه روزی . .

در این زمینه بیشتر بخوانید:


تحویل بیش از 300 هزار صفحه


اعتبار فراوانی ترخیص اربعین چقدر است؟


چگونه یک صفحه ارسال می کنید؟


دانلود و دانلود دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دانلود و دریافت و دانلود و دانلود Գرین و تحميل و تحميل و تحميل و تحميل و تحميل و تحميل و تحميل و تحميل و تحميل عربي

حاجیان همچنین درباره تعداد دفاتر پلیس + 10 که ممکن است به متقاضیان خدمات ارائه نکنند، گفت: تمام کلانتری ها + 10 باید خدمات رسانی کنند و از مردم می خواهم هر مورد تخلف را به سامانه 197 گزارش کنند تا بررسی شود. به اون بدون و با اون بهدا میشه.

عدرس هفت مركز عرض المزيد قربنامه در تهران

سخنگوی فراجا همچنین از اضافه شدن دو مرکز جدید برای ارائه این خدمات با اشاره به افزایش مراجعات شهروندان برای اطلاع از خدمات مربوط به گذرنامه خبر داد و گفت: مرکز صدور گذرنامه در خیابان فرجه در خیابان ستاره خان و دو مرکز در خیابان شهید مطهری، تقاطع کوه نور و شهرری، دو مرکز دیگر نیز در تهران برای ارائه خدمات گذرنامه ایجاد شده است و بر این اساس متقاضیان می توانند خدمات مربوط به گذرنامه را در اجتماع سیرکلانتری پایگاه دوم و دوم امنیت عمومی واقع در خیابان شهید همت غرب، بعد از خیابان ستاره، خیابان شهید کامران کبیر تاما (شاهین) و همچنین پایگاه چهارم امنیت عمومی واقع در میدان میدان. نبوت جنب کلانتری 127 نارمک. دو مرکز دیگر نیز در شهرهای ورامین و شهریار در شرق و غرب تهران این خدمات را به شهروندان ارائه می دهند.

وی افزود: لازم است متقاضیان توجه داشته باشند در صورت داشتن شرایط اخذ کارت تردد ویژه به دفاتر پلیس +10 مراجعه و درخواست خود را برای دریافت کارت تردد در این دفاتر ثبت کنند. отфернет плейс миграть в прозынаме брай производительный обечать бех историование о просмотров прозыннаме ист.

اخبار مربوط به راحـیمایی اربعین را از (اینجا) بخوانید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا