اخبار استانی

ضرورت ایجاد خانه موزه ورزش سمنان

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی استان سمنان، بعدازظهر پنج شنبه هفتم آذرماه نمایشگاه عکس «هیئت های ورزشی دهه 40 و 50 شهرستان سمنان» با حضور استاندار افتتاح شد. ، عضو شورای شهر، تیم فوتبال روسیه استان و شهر سمنان و جمع کثیری از مردم.

محمدرضا دلوتیان هنرمند و عکاس ارزنده در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه نزدیک به 150 عکس گردآوری شده است اما به دلیل محدودیت فضا تنها 40 عکس بازدید شده است.

در ادامه دکتر محمد بهرامی فرماندار سمنان نیز ضمن تشکر از برگزاری چنین نمایشگاهی و حضور در این نشست، گفت که با تلاش سران ایشان و حمایت اداره ورزش و جوانان و سایر نهادها، موزه ورزش باید در سمنان افتتاح شود و استاندار همه نوع حمایت را انجام خواهد داد.وی افزود: این موزه باید به روی عموم مردم باز باشد تا از تجربیات ارزشمند آنها استفاده شود و با یک تماس تمام عکس های قدیمی جمع آوری شود.

مرتضی دهرویه مسئول خبرگزاری اخبار استانی در استان سمنان نیز طی سخنانی با بیان اینکه همزمان با افتتاحیه نمایشگاه شاهد تابلوی نقاشی خانم نسیم دولتولیان، دختر آقای محمدرضا بودیم، گفت: دولتولیان که باید از زحمات این پدر و دختر تجلیل کرد

مهندس حمید دهرویه مدیر سازمان فرهنگی شهرداری، حسین گل هاشم رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شهرداری و سید حسین زرگر رئیس هیئت فوتبال استان، امیر نجم مدیر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و تعداد زیادی از مردم از نمایشگاه دیدن کردند و نظرات خود را بیان کردند.

این نمایشگاه تا 22 آذرماه از ساعت 17 الی 20 ادامه خواهد داشت

46

دکمه بازگشت به بالا