اخبار استانی

ضرورت برچیده شدن مدارس کانکسی کپری و سنگی در لرستان

به گزارش اخبار استانی در لرستان، رضا عزتی در شورای توسعه و پرورش لرستان گفت: این مدارس تخریب شده و مدارس جدیدی جایگزین آن شده است که نیازمند تخصیص اعتبارات لازم و ورود خیرین است.

و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی گفت: خوشبختانه با همت همکاران جهادی تمامی 4557 مدرسه استان آمادگی کامل برای شروع کار دارند. سال تحصیلی با 348965 دانش آموز.

با افتخار می گویم که پروژه آنلاین امسال را از خرداد ماه آغاز کردیم، افزود: با برگزاری جلسات متعدد، کارگاه های آموزشی توانمندسازی مدیران و راهبان آمورشی، راه اندازی پایگاه مدارس تابستانی به منظور استقرار و یادگیری دانش آموزان و بازدید مستمر از مدارس، آقایان رتبه های برتر در سطح وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ به عنوان مثال هفته گذشته در بحث ابلاغیه آموزش و پرورش استان رتبه 19 فرزند را داشت که با کار جهادی ، همه همکاران مناطق و ولسوالی های استان ، در طول تعطیلات سه روزه هفته گذشته ، استان অন্ত্তা সুম্রিক্র দ্স্ত্র ক্র্তা ক্র্যান ক্র্ত্যান ক্র্ত্যান

رئیس آموزش و پرورش لرستان همچنین به برخی کمبودها و تجهیزات در مدارس و هنرستان ها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 505 آموزشگاه با پنج هزار و 747 دانش آموز، 11 مدرسه خصوصی و 65 دبیرستان در استان فعال هستند که نیاز به جذب دارند. اعتبار و کمک خیرین منتظریم این مدارس در استان ساخته شود و مدارس جدید جایگزین شوند.

دکمه بازگشت به بالا