اخبار استانی

ضمانت دسترسی به گاز در زمستان، در گروی مصرف بهینه مشترکان

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز بود

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با اشاره به فعالیت پایدار و حداکثر ظرفیت پالایشگاه های گاز در کیشور، مصرف بهینه گاز توسط همشهریان را تضمینی برای در دسترس بودن گاز برای مردم عادی در روزهای سرد سال.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری آنا به نقل از وزارت نفت، احمد زمانی مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با اشاره به وضعیت تولید گاز در پالایشگاه های گازی کیشور گفت: عملا تمامی پالایشگاه های شرکت ملی گاز کشور با تمام ظرفیت در خدمت هستند.

وی با بیان اینکه انحراف میزان تولید گاز در پالایشگاه ها با تعهد پیش بینی شده نزدیک به صفر است، افزود: تفاوتی بین تولید گاز و تولید گاز در صنعت وجود ندارد.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با تشریح عملکرد مجتمع گاز پارس جنوبی به عنوان بزرگترین مجتمع پالایش گاز کشور گفت: 13 پالایشگاه در این مجتمع به همراه 6 شرکت پالایش گاز دیگر در کشور آمادگی کامل برای تولید گاز در روزهای سرد را دارد.

به گفته این مقام مسئول، طبیعی است که با هر میزان تولید گاز در پالایشگاه ها، عرضه آن تضمین شده باشد، مشروط به مصرف بهینه گاز توسط هموطنان است، لذا امیدواریم مردم با مصرف بهینه، همکاران ما که در واقع سربازان عرصه تولید و پالایش هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا