اخبار استانی

طرح های پژوهشی شهرداری مشهد در شهر محمدیه استفاده می شود

رح های پژوهشی شهرداری مشهد در شهر محمدیه استفاده می شود

رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: با تبادل طرح‌های عمرانی، پژوهشی و فرهنگی بین شهرداری مشهد و محمدیه از تجربه کلان شهرها برای خدمت به مردم استفاده می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از قزوین، علی حبیبی در این باره اظهار داشت: برای اطلاع از وضعیت اجرای طرح های عمرانی و مدیریت شهری شورای شهر محمدیه در سفر به شهر مشهد ضمن بازدید از چند طرح عمرانی و فضای سبز این کلان شهر با دیدگاه های کارشناسی منتخبان این شهر آشنا شدند.

وی بیان کرد: در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه با شهردار و اعضای شورای اسلامی مشهد برای تبادل طرح‌های عمرانی، پژوهشی و فرهنگی توافق کردند.

حبیبی بیان کرد: در این دیدار در تجربه تبادل ویژه مدیریت شهری برای انجام برخی از طرح های مهم مانند ساخت خانه که با توجه به جمعیت قابل توجه محمدیه و مهرگان از نیازهای اساسی شهر است تغییر نظر داده می شود.

شورای اسلامی شهر محمدیه‌شد: تبادل در زمینه‌های مشترک با سایر شهرداری‌ها در دستور کار قرار گرفتن و اطلاعات این موضوع با جدیت بیشتر می‌شود و امیدواریم نتیجه همدلی به کاهش موازی‌ کاری‌ها و تسریع در خدمت رسانی و اجرای طرح‌های عمرانی منجر شود. شود.

وی بیان کرد: این همافزایی‌ها و دیدارها می‌توانند به تعالی مجموعه‌ها تبدیل شوند زیرا تجارب شهرداران و شوراهای دیگر شهرها می‌توانند انتقال داده شوند و به تقویت نگاه کارشناسی هم کمک کند.

حبیبی اظهار داشت: موضوع مدیریت و انتقال دانش در شهرداری‌ها یکی از چالش‌های موجود است که با استفاد.

وی افزود: در این نشست تخصصی برای تبادل‌های مطالعاتی، امکان همکاری‌های مشترک در حوزه مطالعاتی فراهم می‌شود و می‌توان طرح پژوهشی را با حضور پژوهشی از مشهد در برخی موضوعات از جمله ساخت تصمیم‌گیری خانه انجام داد.

رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه اظهار داشت: چندین طرح پژوهشی، پایان نامه و مقاله در شهرداری مشهد انجام شد که برخی از آنها در اجرای پروژه های شهری محمدیه قابل استفاده هستند.

وی: همکاری در زمینه تبادل دانش، استفاده از متقابل از مدیریت مشترک شهری تخصصی، برگزاری کارگاه آموزشی و نشست های فرهنگی، اجتماعی با هدف ارتقای توانمندی های مدیران، امکان بازدید از طرح ها برای انتقال تجربه و دانش حوزه مدیریت شهری از دیگر موضوعات مهمی بود که در این نشست مورد توافق قرار گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا