عمومی

علایم «افسردگی خندان» را بشناسید

افسردگی خندان اصطلاحی است که روانپزشکان برای افراد استفاده می‌کنند که از عوارض ناشی از عوارض رنج می‌برند، اما آن را با تظاهر به زندگی ایده‌آل، موفق و بسیاری از روابط اجتماعی پنهان می‌کنند، در حالی که علائم را در تنهایی خود تجربه می‌کنند.

عواملی که از خنداندن رنج می‌برند، به دلیل سبک زندگی خود که طبیعی به نظر می‌رسد، درمان نمی‌شود، بنابراین ممکن است احتمال آسیب به خود یا خودکشی در آن‌ها بیشتر باشد.

در این مطلب با چیستی افسردگی خندان، علل و روش های درمان و پیشگیری از خطرات آن آشنا می شوم.

افسردگی خندان چیست؟

افسردگی خندان خود یک تشخیص پزشکی نیست، بلکه اصطلاحی است که توسط متخصصان سلامت و روان درمانگران برای توصیف وضعیت افراد مبتلا به علائمی که از دیگران پنهان می‌شوند، استفاده می‌کنند.

بحث در اینجا به احساس غم و اندوه یا ناراحتی موقت در نتیجه قرار گرفتن در رویدادهای دردناک زندگی یا یک تجربه ناموفق نمی‌شود، بلکه باعث می‌شود که حالت عاطفی استرس طولانی مدتی را توصیف کند که در آن بیمار از غم و اندوه شدید رنج می‌برد. از دست دادن امید یا امکان تغییر شرایط برای بهتر شدن، و این یک بیماری روانی شایع است و سازمان بهداشت جهانی تخمین می‌زند حدود 264 میلیون نفر در سراسر جهان در تمام سنین به انواع مختلف مبتلا می‌شوند.

انواع احتمالی وجود دارد که ممکن است فرد به آن مبتلا باشد، اما آن را پشت لبخند خود پنه

تاثیر اساسی: تأثیر اساسی یک وضعیت روانی است که در آن فرد ممکن است غمگینی طولانی مدت را تجربه کند، با دست دادن کامل آشتیاق یا چیزهایی که برای او منبع شادی بوده است، برای تشخیص پزشکان این گونه عوارض باید روزانه حداقل به مدت باشد. دو هفته ادامه داشته باشید.

موضوع دوقطبی: این نوع افسردگی با نوسان زیاد خلق و خوی بین شادی شدید و غم شدید مشخص می‌شود.

در اینجا تعدادی از محبوب ترین بازی های جهان آورده شده است:

در اینجا تعدادی از محبوب ترین بازی های اینترنت آورده شده است: علائم احتمالی ممکن است همراه با مصرف برخی درمان‌ها مانند قرص ضدبارداری یا بتابلوکرها ظاهرشان باشد. مصرف کوکائین، مواد افیونی یا الکل ممکن است به احتمال زیاد منجر شود.

شما در حال مشاهده نتایجی هستید که املای مشابه دارند: ممکن است با برخی از شرایط پزشکی مانند: سرطان یا بیماری پارکینسون همراه باشد.

برخی از فصول: برخی ممکن است در فصل زمستان افسرده شوند، زیرا با نبود نور خورشید و ش.

علل عوامل خندان

عبور از یک مصیبت: راندن یک ناملایمتی یا زمان ممکن است باعث عوارض شود، مانند دست دادن شغل یا دجی

بیشتر ببینید از قات قرار گرفتن: در برخی از فرهنگ ها، افراد در برخی موارد ممکن است مورد انتقاد یا تحقیر قرار گیرند و ممکن است به عنوان فردی که فقط توجه به خود را جلب کند، می شود. در این حالت فرد مبتلا از احساس خود احساس شرمساری می کند و آن را از دیگران پنهان می کند.

مردان ممکن است بیشتر از زنان در معرض این انتقادها قرار گیرند، زیرا می‌ترسند که مردم آن‌ها را ضع کنند.

شما در حال مشاهده نتایجی هستید که املای مشابه دارند: رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک یا اینستاگرام به‌خوبی کاهش می‌دهند، زیرا فرد مبتلا به این نوع عارضه از طریق اشتراک‌گذاری لحظات بد خود با جهان خودداری می‌کند. بحرانی وجود ندارد و از این فضای رشد افسردگی خندان افزایش می‌یابد.

توقعات بالا: ممکن است توقعات زیادی در مهارت‌ها یا عملکرد خود داشته باشند و همچنین در اطراف خانه یا محل کار ممکن است آن‌ها را به انجام این کار وادار کنند و باعث ایجاد مشکلات و اختلالات روانی می‌شوند و در صورت نرسیدن به این مرحله باعث می‌شوند فرد شوند. حقارت یا بی لیاقتی احساس کند.

علائم افسردگی خندان

این افراد با لبخند بر لب و تظاهر به خوشحالی، از علائم بیماری رنج می‌برند که از زما شدید می‌شوند.

– کاهش انرژی برای کار
– عمل نوسانات خلقی
– کنترل یا کنترل به آن
– افکار خودکشی مکر
– احساس بی ارزشی، نامیدی شدید
– احساس گناه
– از دست دادن آشتیاق
– تغییر در اشتها و وزن
– مشکلات شدید در تصمیم گیری
– اختلالات خواب

رات افسردگی خندان

افراد مبتلا به طور طبیعی ممکن است افکار عمومی را نداشته باشند، اما نمی توانند دلیلی برای خودکشی انرژی و انزوا داشته باشند. آن‌ها وجود دارند که احتمال خودکشی در آن‌ها بیشتر است.

درمان افسردگی خندان

درمان افسردگی خندان با عوارض معمولی تفاوتی ندارد و روشهای درمانی بر پایه درجه و شدت علائمی که

درمان های ضد افسردگی: پزشک ممکن است برخی از درمان‌های ضد عارضه را تجویز کند و اثر درمان‌های ضد افسردگی را چند هفته پس از شروع بروز می‌یابد، بنابراین دوره‌های پزشکی را تحت درمان قرار می‌دهد.

موضوعات: یک فرد مبتلا به مشکل خندان ممکن است به صحبت با یک درمانگر متوسل شود تا به کمک آن وضعیت و افکار خود را درک کنید و سپس به روشی سالم با آن‌ها برخورد کنید.

انواع روش های روان درمانی وجود دارد، از جمله روان درمانی شناختی، درمان روان پویایی، گروه در

ترجمه به باسکی: قرار گرفتن مداوم در فشار روانی مشکل را تشدید می‌کند و روش‌های درمانی را نمی‌پذیرد، بنابراین باید یاد بگیرید که چگونه در برابر استرس روانی مقاومت کنید و با بهبود سبک زندگی عمومی مانند اولویت‌ها، تمدید اعصاب و مقابله، مقابله کنید.

ورزش کردن: تداوم در ورزش در ورزش از شدت و همچنین همیشه کاهش آن موفق است، حتی اگر فرد مبتلا به آسیب خنده‌ها قادر به انجام برخی تمرینات ورزشی نباشد، انجام برخی حرکات ساده بهتر از انجام هیچ کاری نیست.

ترجمه به باسکی: می‌توانم به الکتروشوک درمانی متوسل کنم که روشی بی خطر را برای درمان برخی از عوامل آسیبی که ساییا می‌کند.

در صورت احساس هر یک از نشانه های قبلی، به کمک گرفتن هشدار تا موضوع بدتر نمی شود و به دردش می خورد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات تازه از حلق‌آویز شدن ۵ عضو خانواده نجف‌آبادی / چه کسی و چگونه نقشه را اجرا کرد؟

مصرف آنتی بیوتیک باعث افزایش می شود آسیب می شود

47231

دکمه بازگشت به بالا