اخبار استانی

عمل به سیره علوی در میدان ورزش موردتوجه باشد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، آیت الله حبیب الله شعبانی متقی در جلسه جامعه ورزش و جوانان استان همدان که با حضور مدیر، معاونین و جمعی از روسای هیئت های ورزشی در سالن اجتماعات استانداری همدان برگزار شد. استان همدان و تشکل های مردمی با بیان اینکه با جامعه ورزش و جوانان استان همدان آشنا اشتم، ایشن کرد: یکی از مهمترین مواردی که جامعه ورزش و جوانان باید روی آن متمرکز شوند، اقدام در کنار مردم است. (ع) به ویژه ملا علی (ع) در ورزش.

وی با با بر کے کے کے کے کے ہمہ کانبه استان باید بہ و و فاق جمی روازی; گفت: آنچه عموما مورد نیاز جامعه ورزش و جوانان استان همدان است عدالت در توسعه منابع، امکانات و زیرساخت های ورزشی است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان خاطرنشان کرد: امروز در حاشیه شهر و روستاهای استان همدان استعدادهای درخشانی وجود دارد که باید تربیت شوند و در مسیر درست هدایت شوند تا بتوانند باعث افتخار کشور شود

و با بیان اینکه یکی از بلایای روزمره برخی از مدیران و ادارات است، گفت: یکی از راه های کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه برنامه های ورزشی و فرهنگی است که همه نهادها و نهادهای متولی در این زمینه باید جدی تری داشته باشند. تلاش.

آیت الله شعبانی متقی با بیان اینکه از محدودیت های مالی و اعتباری و همچنین مشکلات کشور و حوزه ورزش آگاه هستیم، گفت: دولت موظف است با تزریق بودجه های اختصاص یافته برای آسیب های اجتماعی به ورزش و جوانان در حمایت از ورزش تلاش کند. در مسیر کرشت کند کند

وی خاطرنشان کرد: امکانات فرهنگی و ورزشی دولتی که در استان وجود دارد مربوط به مردم است لذا از دستگاه های اجرایی می خواهیم با کمترین هزینه این مکان ها را در اختیار مردم قرار دهند.

امام جمعه همدان با حق با حق تعلیم نامه استبرید در عرض المعلومه و للیجیدة در آرستی در ساور و در منتدی از در اکرا گفت: آداب اجتماعی، فرهنگی و مذهبی را باید در کنار ورزش مورد توجه قرار داد.

تصویر WhatsApp 2022-07-24 در 2.08.07 بعد از ظهر (1)

استن حمدان است

در رضائی نیز «علی واقعی» با بیان کا گرد آنگ کہ در توان بهد در دیگر علیہ علیہ علیہی کے کرد کرد; گفت: خوشبختانه سابقه ورزش همدان درخشان بوده و همدان در بسیاری از رشته های ورزشی جایگاه خوبی دارد.

وی با اشاره به فعالیت ملی پوشان و مدال آوران ارزشمند استان همدان در رشته های مختلف ورزشی گفت: امروز با توجه ورزشکاران مطرح، ورزش استان همدان در مسابقات مختلف ورزشی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

تصویر WhatsApp 2022-07-24 در ساعت 2.08.07 بعد از ظهر

مدیر ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه این امر در راستای تقویت روحیه ورزشی ورزشکاران با بهره گیری از ظرفیت آموزش دینی و دینی است، گفت: خوشبختانه استان همدان از نظر ورزش از جایگاه خوبی برخوردار است. زیرساخت هایی دارد اما تلاش می کنیم همدان را به جایگاه اصلی خود برگردانیم.

حسين بهيرايي

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا