اخبار استانی

عَلَم شهید سلیمانی در دنیا نمونه مبارزه و جهاد است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری صدا و سیما از تربت حیدریه، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی مشاور ارشد سردار رحیم یعقوبی فرمانده کل ارتش در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت بود. نیروها، حجت الاسلام حسین صفدل نماینده ولی فقیه، نماینده معاونین و مدیران مراکز آموزش عالی تربت حیدریه، کارکنان مسئولین، مدیران ادارات، سازمان ها و فرماندهان بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و کارکنان شهرستان. تربت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد حیدریه برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

سردار سلیمانی از هر قشری است


مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در این مراسم گفت:

علم شهید سلیمان نمونه ای از مبارزه و جهاد جهانی است

یعقوبی با بیان اینکه سلیمانی از منظر اعتقادی و عقیدتی شهید می تواند نمادی از مکتب ایمان باشد، افزود: شهید سلیمانی از نظر منش و شخصیت یک مکتب بود؛ شهید سلیمانی یک مکتب بود. این مجموعه رفتارهایی است که نه تنها در ایران، بلکه در عراق، یمن و لبنان نیز دیده می شود.

اظهار داشت: شهادت سلیمانی فراتر از خاورمیانه، یعنی حوزه نفوذ غرب، جنوب شرق و آسیای مرکزی را بالا برده و نمونه مبارزه و جهاد در تمام نقاط جهان است.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: شهید سلیمانی خدادادی بود و در انجام وظایف خود ابایی نداشت و ویژگی هایی داشت که در دیگران چندان رایج نبود.

محمد حاتمی، رئیس دانشگاه عضبت تربت حیدریه آزاد اسلامی نیز با بیان اینکه 9 آذر 93 قیام چشمگیر مردم جمهوری اسلامی ایران در دفاع و پاسداری از ستون انقلاب اسلامی بود و توسط نیروهای انقلابی به نمایش گذاشته شد، گفت: مردم. حاکمیت نظام اسلامی در جهان را جشن گرفتند.

در ادامه این مراسم مجموعه ای از آزمایشگاه ها و تجهیزات برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه به افتخار شهید داریوش رضایی نژاد نامگذاری شد.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا