اخبار استانی

فرصت‌سازی برای کانون یک ضرورت است

به گزارش خبرگزاری برن گیلاندیک; مرکز رشد فکری بچه ها و نوجوانان این مجموعه ای است با پیشینه ای روشن و بیش از 50 سال طراحی در این زمینه فرهنگ و هنر ایران اسلامی و حضور چهره های برجسته در عرصه ملی و بین المللی نیز بر اثربخشی فعالیت های آموزشی این سازمان تاکید دارد.

این به نوبه خود حمایت و کمک اعضای انجمن دیروز و تصمیم گیرندگان امروز است ایران اسلام نیز نقش سازنده ای در ایجاد فرصت برای آینده سازان و ارائه خدمات فرهنگی دارد کودکان و نوجوانان او بازی کرده است.

جلسه سه شنبه 23 آبان 1400 رئیس انجمن گیلان و رئیس شورای اسلامی شهر رشت که با هدف افزایش تعامل، همکاری مشترک و خدمات رسانی بهتر به مخاطبان انجام شد، از مهارت های مدیریتی اعضای دیروز و مدیر امروز استفاده کرد.

محمدحسین واثق کارگرنیا در دیدار با رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: فعالیت های حمایتی. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهم و ضروری هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت بر لزوم حمایت همه جانبه از کودکان و نوجوانان تاکید کرد و افزود: قطعا حمایت از آینده سازان در حرکت های فرهنگی و اجتماعی گامی موثر در جهت آماده سازی سرمایه انسانی توانمند و معتبر است.

در این بین پذیرای کودکان، نوجوانان و خانواده های کانون ها بود فرهنگ و هنر وی از مرکز یاد کرد و بر رویکرد کارشناسانه و تخصصی آنان به فعالیت مربیان مرکز تاکید کرد. کودکان و نوجوانان محور تصریح کرد: این امر بستر مناسبی را برای کشف و شکوفایی این گروه های سنی فراهم می کند.

واثق کارگرنیا همچنین با یادآوری آمادگی شورای اسلامی شهر رشت برای اجرای برنامه های این مجموعه اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره ششم، به مسائل فرهنگی توجه زیادی دارند و با توجه به نقش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آمادگی و شهر حمایت و کمک به این مجموعه را رشت اعلام می کنیم.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری رشت می تواند با همکاری این مجموعه فضای مناسبی برای اطلاع رسانی برنامه ها و اهداف کانون پرورش فکری کودکان ایجاد کند، افزود: جامعه با فعالیت ها و فعالیت های کانون و در عین حال در راه راه اندازی فروشگاهی عرضه کننده کتاب و محصولات فرهنگی این سازمان در رشت هستیم.

این مسئول همچنین به عضویت خود در کانون یکم پرورش فکری کودکان و نوجوانان رشت اشاره کرد و گفت: این ایام یادآور خاطرات خوب و ارزشمندی است.

رئیس کانون گیلان ضمن قدردانی از نگاه منحصر به فرد مسئولین فرهنگی، در خصوص کانون پرورش فکری در پاسخ به مطالبات فناوری های روز و نسل کنونی و تعامل چهره به چهره با دستگاه های فرهنگی صحبت کرد. فعالیت های صورت و بازی های نقش آفرینی فضای مجازی یکی از برنامه های این روزهای کانون محسوب می شود.

سید جلیل میرعظیمی نیز به نوبه خود به موازات فعالیت مربیان مراکز فرهنگی هنری ثابت و فراگیر (ویژه کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه)، پستی و کتابخانه های سیار، کارگاه های آنلاین تخصصی و عمومی را در کانون برگزار کرد. شهر و روستا وی یادآور شد: افزودن کتاب و محصولات فرهنگی به مخاطبان نیز در دستور کار است.

34

در این راستا رئیس فرهنگ از الزامات کانون برای اختصاص فضاهای مناسب برای دسترسی مخاطبان به کتاب و محصولات فرهنگی کانون گفت و افتتاح فروشگاه در شهر رشت را در اولویت قرار داد.

در عین حال نگاه فرهنگی متولیان استانی به ویژه شهرداری است اعضای شورای اسلامی شهر رشت را اثربخش و با ارزش و حمایت فزاینده برای ایجاد فرصت های بیشتر برای آینده می نامند. ایران اسلامی میل.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا