اخبار استانی

فرماندهی انتظامی مظلومانه مورد حمله آشوبگران قرار گرفته است

به روگر این کابرآنلاین; سردار محمدعلی نظری در جمع اعضای شورای استان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: نیروهای مسلح به فرماندهی میدانی سردار شهید قاسم سلیمانی هستند.

وی همچنین گفت: نیروی انتظامی اگرچه این روزها مورد هجوم اغتشاشگران قرار گرفته اما از امنیت مردم و امنیت کشور دفاع کردند و این نشان می دهد که دفاع باقی است و راه شهادت باز است.

سردار نظری با بیان اینکه فردی که به اموال عمومی خدشه وارد می کند و اصالت قرآن و اهل بیت(ع) را زیر سوال می برد و به پرچم جمهوری اسلامی توهین می کند، بیانگر کینه توزی از نظام و اسلام است. استثمار و گستاخی، دشمن دشمن است و جنگ، دفاع و ظلم ادامه دارد.

استاندارد کرمان نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروهای مسلح از ابتدای انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم درگیری های داخلی و بحث های قومیتی، دفاع مقدس، وسوسه ها، حوادث و بلایای طبیعی بوده اند، ادامه داد: یاد و خاطره شادمان و خوشبختان را گرامی می داریم. روزها و البته سخت، دلیل این امر چیست؟ بسیجیان و رزمندگان ما غریبانه و شرک بود دفاع.

استاندارد کرمان با تاکید بر اینکه سربازان دفاع از کشور با اخلاص و احترام دین و اطاعت از ولی فقیه حضور داشتند و موفق بودند.

وی با بیان آیین متبدل که خلاص، ایمان و تقوا; کمک کرد که دست خدا بالای سرش بود و در تمام سختی ها دفاع همچنان باقی بود و ادامه داشت. نجه تعویرمدارانه ملت ایران، کی در دونی سربلند همید

48

دکمه بازگشت به بالا