اخبار استانی

فضای مجازی یک ابزار موثر برای کسب درآمد پایدار است / محدود کرن فضای مجازی منطقی نیست

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی در قزوین؛ مصطفی مافی روز دوشنبه در اولین جلسه کارگروه پیشگیری از فضای مجازی دیوان عالی استان قزوین اظهار داشت: نباید به دنبال محدودسازی فضا در فضای مجازی باشیم، بلکه باید آن را بهتر و مطلوبتر کرد، این گزینه با ابزارهای نظارتی است. ” /.

وی افزود: امروزه کسب و کار فضای مجازی ابزاری موثر و ضروری است که می تواند ما را در دستیابی به فرصتی ارزشمند و درآمدی پایدار یاری دهد و باید از این فرصت نیز برخوردار باشیم.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین یادآور شد: نماد الکترونیکی می تواند یک قدرت و ویژگی برای شرکت ها باشد تا مردم را نسبت به خدمات فعالان این حوزه مطمئن کند، اما باید اطلاعات لازم را در اختیار مردم قرار دهیم تا به آنها دسترسی پیدا کنند. این مراکز شهروندان را تسهیل کند.

7777777

مافی گفت: مغازه ها و شرکت هایی که می خواهند در فضای مجازی فعالیت کنند باید نماد الکترونیکی داشته باشند و اصالت آن را بدانند و آموزش های لازم را در این زمینه ببینند تا این مجوز بتواند به کارایی و اعتماد عمومی آنها کمک کند.

وی گفت: در دنیای امروز در بسیاری از کشورها مجوز قانونی در فضای مجازی در کمتر از 4 ساعت داده می شود اما باید دید که این بستر در ما هم وجود دارد یا فقط به فکر ایجاد محدودیت هستیم.

پارک علم و فناوری از تولید محتوا حمایت می کند

رئیس پارک علم و فناوری قزوین گفت: آماده حمایت و همکاری با کارآفرینان در زمینه تولید محتوا هستیم و فضا و امکانات لازم را در اختیار کارآفرینان قرار می دهیم.

وی گفت: آمادگی داریم برای جذب افراد مستعد در تولید محتوا فراخوان دهیم تا اختلالی در این حوزه ایجاد نشود.

مافی گفت: سیاست گذاری در فضای مجازی یک کار پیچیده و فنی است و پارک علم و فناوری آمادگی دارد در این زمینه نیز همکاری کند.

دکمه بازگشت به بالا