اخبار استانی

فعالیت بهینه تشکل‌های دانشجویی با رفع موانع و اصلاح ساختارها

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از سبزوار، یاسر آری نژاد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: سازمان های اسلامی وی در دیدار با اعضای شورای خراسان رضوی، مسئولین بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و سایر مدیران فرهنگی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سبزوار از توجه ویژه رئیس جمهور و مدیران فرهنگی دانشجویی ابراز خرسندی کرد. ابراز امیدواری کرد که دانشگاه با رفع موانع موجود و اصلاح ساختارها، فضا را برای فعالیت بهینه نهادهای دانشگاه های استان باز کند (ادامه مطلب)

قاسم قاسمی رئیس جمهور دانشگاه آزاد سبزوار وی خاطرنشان کرد: این دانشگاه به عنوان قدیمی ترین دانشگاه تاسیس شده در شهرستان با داشتن مراکز علمی، آموزشی و فرهنگی قابل توجهی در حوزه موسسات دانشجویی فعالیت های ارزنده ای داشته است. تشکل های دانشجویی واحد سبزوار در سال 1400 با انتصاب معاون جدید فرهنگی دانشجویی و با توجه ویژه به برنامه های آتی این نهادها احیا شد.

فعالیت بهینه تشکل های دانشجویی با رفع موانع و اصلاح ساختارها

آنا دیدار سبزواری با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد و شنیدن نظرات و بررسی پیشنهادات دانشجویان را از دیگر روزهای بازدید نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از هیات بازرسی سازمان های اسلامی دانست. خراسان رضوی به سبزوار و دانشگاه آزاد اسلامی.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا