اخبار استانی

فعالیت بیش از ۲۰۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی کردستان در پژوهش های سلامت محور

اخبار استانی/کردستان رئیس کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کردستان از فعالیت بیش از 2000 دانشجوی این دانشگاه در حوزه پژوهش و فناوری سلامت خبر داد.

دکتر عباس آقایی در مراسم اهدای جوایز به پژوهشگران، هنرمندان و صاحب نظران برتر در حوزه سلامت، ضمن بیان اهمیت هدایت دانشجویان به سمت پژوهش و پژوهش در حوزه سلامت، گفت: آموزش، پژوهش و فناوری سه مورد است. مقوله‌های مهم در حوزه سلامت.

وی با اشاره به طرح NGR و اهمیت اجرای آن در دانشگاه گفت: 80 نفر از دانشجویان دانشگاه که ضوابط لازم را داشتند وارد این طرح شدند.

رئیس کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کردستان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: تشکیل تیم های تحقیقاتی با اساتید و دانشجویان از جمله ابتکارات جدید است که انشاالله در آینده ثمرات زیادی در این زمینه خواهد داشت.

دکتر آقایی ادامه داد: حضور دانشجویان در گروه مدرسین، کمیته تحقیقات دانشجویی، فعالیت در مجله علمی پژوهشی زانکو، ثبت شرکت های فناورانه و تولید محصول توسط دانشجویان و کسب رتبه های برتر در بیست و سومین کنگره ملی سالانه و نهمین کنگره بین المللی تحقیقات علمی دانشجویان علوم پزشکی در اردبیل ازجمله این کنگره است.

עשלני אסט דר אין איין אז אז פראשיטאלי ו פן אוראנ בטהלה אודהואמ דמודאע.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا