عمومی

فعالیت حضوری مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۴ فروردین/ بازگشت ساعت کاری ادارات

در جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری تصمیم گرفت که از 14 فروردین 1401 تمام و دانشگاه های کشور به صورت حضوری فعالیت کنند و ساعات کار ادارات نیز به پیش از شروع بازگشایی شوند.

به گزارش اخبار استانی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید رئیسی در اولین جلسه ستاد ملی مقابله با حوادث در سال 1401 در عین حال از همراهی مردم و کادر درمانی و بهداشتی و تلاش برای تمام افرادی که در نقل و انتقال ویروس ها نقش آفرینی کرده اند، کمک می کند. :رد: با وجود روندی و فوتی های مناطق در کشور، باید شیوه نامه های بهداشتی به دقت رعایی

جمهوری با اشاره به افزایش 50 درصدی سفرهای سفرهای نوروزی افزود: مسافرت های مردمی نشانه نشاط و امنیت اجتماعی نوروز است، اما همه باید نسبت به رعایت پروتکل رئیس بهداشتی درمانی داشته باشند تا در آینده شاهد رشد دوباره ایمن نباشیم.

وی گفت: گزارش گزارش ارائه شده در ستاد ملی بحران حدود 150 میلیون دلار در کشوری که کار بزرگی است، دریافت می‌شود، اما همچنان ادامه دارد.

رئیسی در دیگران از سخنان خود با اشاره به حضور اورژانس و پلیس راهور در کاهش تلفات رانندگی، بیان کرد: باید قاطعانه با پلیس برخورد کرد و هیچ گونه رفتار اغماضی در مورد این گونه اغماضی وجود نداشت چراکه جان آنها را به خطر می اندازد. اندازد.

با توجه به گزارشی که به زائران و مسافرانی در استانهای مختلف کشور دارد، گفت: مسافران و رئیس جمهور تمام تلاش خود را به کار گیرند تا با همتی مضاعف در ایام نوروز مشکلی برای مردم پیش نیاید و نمایندگانی مانند اسکان نوروزی مسافران سریعا جبران شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا