اخبار استانی

فعالیت دانشگاه آزاد خراسان رضوی در ۱۵۰ غرفه رویداد عصر امید

محسن مراسندی در برپایی نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با بیش از ۱ غرفه در زمینه‌های مختلف استارت‌آپی، هسته‌ها و واحدهای فناور، گروه‌های پژوهشی و پژوهشی یرساخت، جزء فعال‌ترین استان‌ها و واحدهای دانشگاهی در رویداد ملی گام دوم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی درباره نمایشگاه عصر امید گفت: این نمایشگاه محل تبلور آن دانشگاه آزاد اسلامی و این نمایشگاه محلی برای ظهور و بروز استعدادها و شناسایی کارآفرینان برتری بوده است که می‌توانند در این حوزه همیار دانشگاه باشند و به کمک هم در سایه همکاری، همیاری و مشارکت در توسعه کشور سهیم باشند. آنچه مورد انتظار است شناسایی‌هاست و دانشگاه نیز با توانمندی‌هایی است که این ایده‌ها، گروه‌ها و هسته‌های فناور و شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان را می‌گیرند تا از این رهگذر سهمی در توسعه کشور داشته باشند.

به گزارش آنا، رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به‌منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، آثار، فعالیت‌های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه با هدف ارائه بستری برای ایجاد و ایجاد کارهای نوپا و دانش‌بنیانی و فرصتی برای ایجاد دانشجویان در زمینه‌های مختلف. در چهلمین سالگرد راهاندازی این دانشگاه با شعار ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۰۰۰ ایده و استارتآپ و ۱۰۰۰ شک

رویداد ملی گام دوم (رویداد عصر امید) از ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در مصلای بزرگ امام هشتم (ره) تهران و بخشی از فعالیت های ۴۰ ساله دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های مختلف آموزش و پرورش نیروی انسانی، فرهنگ، اقتصاد، برگزار می شود. ، علوم پزشکی، علوم مهندسی، علوم انسانی و … عرضه می شود.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا