اخبار استانی

فعالیت موج بارشی طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در اصفهان/بارش برف در مناطق سردسیر

به گزارش اخبار استانی از اصفهان، بعدازظهر یکشنبه موجی ناپایدار از شمال استان وارد اصفهان می شود که امشب و صبح فردا در شمال استان بارش پراکنده باران و مه گرفتگی همراه است.

موج بارشی دیگری نیز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از سمت جنوب استان وارد می شود که در نواحی جنوبی و غربی استان بارش پراکنده پیش بینی می شود.

شدت بارندگی ها در هفته جاری در مناطق شمال، غرب و جنوب اصفهان کمتر و ضعیف پیش بینی می شود و این موج در مناطق مرکزی و شرقی استان بارندگی نخواهد داشت و در غرب و غرب نیز بارش باران نخواهد بود. جنوب اصفهان هم قابل توجه نخواهد بود.

עצעני אסט اداره کل هواشناسی استان اصفهان روز یکشنبه هشدار زرد صادر کرد.

سطح هشدار آب و هوا زرد است، به این معنی که پدیده های جوی ممکن است باعث اختلال در سفر و کار روزانه شود. اخطار زرد برای آگاهی مردم صادر می شود تا برای رویارویی با پدیده های جوی کمی شدیدتر از حد معمول آماده شوند.، داشتن سایر مسئولان نیز درگیر این تذکرات هستند تا در صورت نیاز، نظارت بر آنها پیش بینی شود.

بر این اساس در سطح هشدار زرد سازمان هواشناسی آمده است که فعالیت موج بارشی از امروز یکشنبه در شمال استان آغاز و از دوشنبه تا نواحی جنوبی استان ادامه خواهد داشت. در روزهای سه شنبه و چهارشنبه فعالیت امواج بارشی در مناطق جنوبی و غربی استان پیش بینی می شود.

با توجه به این اطلاعاتسطح جاده ها به ناچار لغزنده می شود و باعث جاری شدن موقت آب و کاهش دید جاده های کوهستانی به دلیل آبگرفتگی می شود.

هوائناسی استان اصفهان داد داد هوائنیسی استان اصفهان به توده سرد هاوا از صبح فردا دوشنبه و منتدیدی تا روز کارهشنبه 16 آذر ماه. در این اطلاعیه، هوای پسینی بین پنج تا هشت درجه سانتیگراد به ویژه در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود و احتمال یخ زدگی محصولات کشاورزی وجود دارد.. مدیریت حامل های انرژی و کنترل دمای گلخانه ها ضروری است.

46

دکمه بازگشت به بالا