اخبار استانی

فوتسالیست های کراپ الوند عیار فوتسال کشور هستند/ لیگ آینده قویتر ظاهر می شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی اخبار استانی از قزوین ؛ محمود خوراکچی پس از برد شیرین تیم کراپ الوند بر سپاهان اصفهان در گفتگویی از بازیکنانش تقدیر کرد و اظهار داشت: تیم ما در این دوره با یک کیفیت بازی ها را آغاز کرد بازی را به پایان رساند.

وی افزود: هر چقدر در نیم فصل دوم وب بودیم در نیم فصل اول امتیازات زیادی را براحتی از دست دادیم اما خوشحالیم که ناکامی نیم فصل را جبران کردیم.

بازیکنان کراپ الوند عیار فوتسال ایران هستند

وارکچی بیان کرد: بدون بازیکنان تیم کراپ الوند، عیار فوتسال ایران هستند و در کنار آن کادر فنی از تدارکات تا مربیان بسیار همکاری کردند و موفق شدند افتخاری را.

قهرمان فوتسال کراپ الوند یادآور تیمشد: در سال آینده می توان تا نماینده شایسته ای برای استان قزوین باشیم و جایگاه بهتری را کسب کنیم.

فوتسال 2

فوتسال غیر قابل پیش بینی است

وی در ادامه اظهار داشت: البته لیگ فوتسال غیر قابل پیش بینی است ولی برای موفقیت و ارتقای جایگاه خود از همین امروز باید برنامه ریزی کرده و در فصل انقل و انتقالات بموقع عمل کنیم تا نتیجه بگیریم.

خوراکچی یادآور شد: مدیریت تیم و تنها باشگاه همکاری بسیار خوبی دارند و می توانند در لیگ رده سوم را کسب کنند و با این جایگاه از حق رای در مجمع نیز دریافتیم که بسیار ارزشمند است.

در تاریخ فوتسال استان قزوین برای اولین بار تیم کراپ الوند در سکو قرار گرفتن و صاحب رای در.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا