عمومی

فوت ۲ بیمار کرونایی در خراسان رضوی/با این روند به‌ زودی وارد وضعیت قرمز می‌شویم

اخبار استانی/ خراسان رضوی کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی کوید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه در گذشته ۲ فوتی ناشی از بیماری ناشی از بیماری بوده‌ایم، گفت: اگر این روند رشد بیماری ادامه داشته باشد، به زودی از وضعیت زردی خارج و در وضعیت قرمز خارج می‌شود. میشویم.

دکتر محمد محمد در گفت‌وگو با پهلوان اظهار کرد: طی روز گذشته ۱۱۱۲ نفر به مراکز جامع خدمات سلامت منتخب بیمارستان‌ها مراجعه کرده‌اند که این میزان نسبت به ۱۰ روز گذشته رشدی ۲.۵ برابری داشته است.

وی ضمن اشاره به رشد ۵۰ درصدی تختی‌های جدید نسبت به ۱۰ روز گذشته گفت: طی یک روز گذشته ۱۲۰ بیمار جدید در مراکز درمانی استانی بستری شدند که ۱۰۷ نفر از این تعداد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند. همچنین ۲۵۱ بیمار بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند که این تعداد ۲۱۰ نفر در مراکز درم هستند.

هلوان ادامه داد: 43 بیمار مبتلا به بیماری در بخش‌های مراقبت‌های ویژه استان‌های بیمارستانی هستند که دانش‌آموزان هستند.

کووید و اطلاع‌رسانی کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه در این مورد، نیروهای بین‌المللی از بین می‌روند، کمیته تاکید می‌کند: عموم مردم باید واکسیناسیون خود را تکمیل کنند و برای دریافت هر چه سریع‌تر اقدام کنند. همچنین قوانین بهداشتی، استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی از افزایش چرخش این بیم. مراکز هماکنون واکسیناسیون از نظر موجودی واکسن در شرایط کاملاً خوبی است و همه نوع واکسن در این مد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا