اخبار استانی

فولاد هرمزگان در ارومیه شکست خورد

به گزارش اخبار استانی، در هفته دوم لیگ دوم فوتبال کشور، تیم هرمز برای دیدار با زردپوشان به ورزشگاه تختی ارومیه رفت.

در نیمه اول این بازی تیم رومانی از روی نقطه پنالتی توسط آرمین مصطفی به گل رسید تا میزبان با پیروزی از این تیم جدا شود. در نیمه دوم قرمزپوشان هرمزی می توانستند حداقل بازی را به تساوی بکشانند اما شانس یار نبود و در پایان دقیقه 90 بازی را یک بر صفر ترک کردند تا اولین شکست فصل خود را تجربه کنند.

برای فولاد هرمزگان در آن بازی مجتبی روشنگر، مظفر خسروانجم، مسلم کلاتوبود، عبدالله بهری، علیرضا محمودی، علی خبر، جواد مستکس پور، فواد نججی زاده، حادی دهقانی، علی زاهدی و میلاد قنبری در صناف رایل به میداند. نادر قلعه سرمربی تیم هرمزی بازیکنانش را با دو تغییر نسبت به دیدار قبل به میدان فرستاد. از نکات حاشیه ای این دیدار، ورود دو توپ در طول بازی به مدت چهار بار، ایجاد حاشیه توسط سرپرست باشگاه و حضور مداوم در کنار زمین بین دو نیمه و سقوط های متوالی و اتلاف وقت به دلیل از دست دادن تمرکز تیم فولاد شد.

در دیگر دیدارهای گروه اول شهید اورکی، اسلامشهر و آسپاد تهران بدون گل مساوی شدند. پانیک تالش در هانه در ویستاربین تهغندون گل шد шد پانیک. پاس حمدان با يك گل سيد رود رشت را برد. بائت کرمانشاه و مس سونگون دو دو عمل ایمان سبز شیراز در خانه کاکے فولاد نوین احواز تن به تساوی بدون گل داد. تيم ماشين سازي تبريز كه در هفته اول مقابل ميس سونگون به ميدان نرفت، در بازي دوم مقابل اترک بجنورد حاضر نشد تا به قعر رقابت ها سقوط کند. به این ترتیب نماینده تبریز در اولین مرحله از فصل پیش رو لیگ حضور خواهد داشت.

گفتنی است جدول گروه اول لیگ با 13 تیم به رده بندی ادامه می دهد و رقبا در هفته های مختلف استراحت خواهند کرد.

در پایان هفته دوم تیم های ایمان سبز شیراز و فولاد جدید اهواز با چهار امتیاز و به دلیل اختلاف در رده های اول و دوم جدول اول و دوم ایستادند. فولاد هرمزگان، سید رود رشت، نود ارومیه و پاس حمدان هم با سه تمتیاز و به دعل تفازل گل در مکان های اوم تا ششم اند گرکت. سه تيم بائت كرمانشاه، بانيك تالش و اسباد تهران با دو تمتيز در مكان هاي هفتم تا نهم ايستادند.

چهار تیم میس سونگون ورزقان، اترک بجنورد، شهید اورکی اسلامشهر و ویستاتوربین تهران تیم های یک امتیازی هستند که در رده های دهم تا سیزدهم جدول قرار دارند.رده دوم فوتبال باشگاه های کشور در دو تیم برگزار می شود. گروه های 14 تیمی که فولاد حرمزگان در جوره اول ب تیم های ماشین سازی تبریز، ویستاوربین تهران، فولاد نوین اهواز، شهید اورکی اسلامشهر، نود رومیه، مس سونگون ورزقان، اسباد الوند تهران، شهدای بابلسر، سبیدرود رشت، اترک بجنورد، یمان‌ سبز شیراز، بائت کرمانشاه، پاس حمدان و پانیک تالش هم گروه است.

در گروه دوم شهرداری بندرعباس با تیم های شهین شهداری بوشهر، شهید قندی یزد، شهدای رزکان البرز، شهدای بندرماهشهر، نیروی جمینی تهران، شهدای بابلسر، مس نوین كرمان، پیام توس خراسان، نفت و غاز کھساران، شهدای بوم، شهدای نوشهر، داماش جيلان و اريو اسلامشهر هم غروف است.

دکمه بازگشت به بالا