اخبار استانی

فیلم مرگ و میر قوچ و میش‌های «کلاه قاضی» اصفهان صحت ندارد

به گزارش خبرداغ از اصفهان، حسین اکبری با اشاره به انتشار مکرر اخبار غیرواقعی و غیرواقعی، عامل مرگ تعداد زیادی از مردم و در پارک ملی و پناهگاه است و قاضی گفت: بررسی های کارشناسی انجام شده در آن زمان علت مرگ افراد پارک را بر اثر بیماری همه گیر، سموم یا عوامل انسانی تشخیص نداد، بلکه مرگ و میر، بیماری ناشی از تغییر ناگهانی دما و یخ زدگی را تشخیص داد. اعلام کرد که وقایع کاملا موقتی و در همان заман переград шедь ист بوده است.

وی در فیلم کوچه های تلف شده گفت: همانطور که در این فیلم مشخص است کوچ و میش مرد نذر، نژاد «عوریال» بوده است که کیدی کولچ شده است نجاد قوچ و میش «اصفهان» است ک زهری به درد نیسبت با قوچ. وریال.

به گفته وی، همچنین شرایط خاص توپوگرافی و رویشگاه های پارک ملی کلاه کازی از نظر داشتن ارتفاعات صخره ای برای آهو و حیوانات وحشی و از نظر زیستگاه های بیابانی برای آهو و گونه مناسب است. از گاوها و حیوانات وحشی که با تپه ها و نواحی اطراف آن ارتباط دارند کوهی غیر صخره ای است بنابراین تقاضای بسیار کمی دارد بنابراین قوی است و پارک ملی با جمعیت کم و متغیر بین 60 تا 100 حیوان و در نقاط چشمه به دو زیستگاه محدود می شود.

دستیار حفاظت محیط زیست طبیعی استان اصفهان به ویژه در حمله پشه ها در منطقه گفت: پارک ملی کلاه قاضی از پوشش علف و مرتع نسبتاً ضعیفی برخوردار بود و خشکسالی شدید نیز در این منطقه حاکم است، بنابراین استفاده از poisons to deal with the mosquitoes معمول در کشتزاره می شود این اشی ویات وحش حیات وحش حیات وحش از اساس غیر کارشناسی، نادرست و کذب تنظیم شده است.

وی افزود: با توجه به سطح بالای سواد رسانه ای و محیط زیست در استان اصفهان، منتظر محیط بانان هستم تا قبل از انتشار و بازنشر اخبار غیرواقعی و مبهم محیطی، حقایق و رویدادها را از منابع تخصصی گزارش کنند.اطلاع رسانی دقیق و شفاف، آن است. می توان زمینه های اعتمادسازی و همکاری برای حفاظت پایدار از گنجینه های طبیعی استان و همچنین حفاظت از تنوع زیستی استان را تقویت کرد.

48

دکمه بازگشت به بالا