اخبار استانی

قناعت بر استفاده از ظرفیت نمایشگاه ملی صنایع دستی برای معرفی محصولات خاص استان تاکید کرد

کوکنت بر از کادیک کے کے کے کے کے کےہے ہے

لزوم استفاده حداکثری از فرصت طلایی نمایشگاه برای ارائه توانمندی های خراسان جنوبی، کار تیمی خوب و همکاری و مشارکت در همه زمینه ها.

به روگی کریں کے ہے کے ہے کے کے ہے دکتر کوانت در این نشست با تاکید بر این موضوع بر برنامه ریزی نمایشگاه ملی صنایع دستی با محوریت خراسان جنوبی برای استفاده تاکید کرد.
وی تصریح کرد: تولید محتوای مناسب برای شعارهای جدید و تازه و شخصیت های جدید که جذابیت ایجاد می کند برای معرفی محصولات خاص در استان ضروری است.
وی استاندارد برگزاری نمایشگاه ملی که 30 استان کیشور در خراسان جنوبی را گرد هم می آورد را فرصتی مطلوب برشمرد و با تاکید بر اینکه باید همه سنگ ها را در این زمینه کنار بگذاریم، گفت: میزبانی سایر استان ها فرصتی طلایی است брай продукты продажа хорасан. сукушни ист.
وی بر نقش صدا و سیما در این زمینه تاکید کرد و گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که نمایشگاه در این چند روز برگزار شود و با برقراری ارتباط با استان ها و شبکه های مختلف، خراسان جنوبی برپا شود. شبکه های مختلف استانی و سراسری .
همچنین می تواند به تبلیغ استان از طریق مطبوعات و روزنامه ها کمک کند.
به کرد وی; لزوم استفاده حداکثری از فرصت طلایی نمایشگاه برای ارائه توانمندی های خراسان جنوبی، کار تیمی خوب و همکاری و مشارکت در همه زمینه ها.
استانداردهای گردشگری و صنایع دستی از مولفه های کلیدی استان برشمرده و ذکر شده است: فرصت های گردشگری، صنایع دستی و آثار باستانی استان از نظر اشتغال و توسعه با ظرفیت های کشاورزی و معدنی برابری نمی کند.
وی برندسازی را یکی از نکات کلیدی در معرفی محصولات استان عنوان کرد و گفت: برخی از محصولات خاص خراسان جنوبی هستند و در سایر مناطق نمونه مشابهی ندارند، بنابراین باید برای معرفی آنها و همچنین محصولاتی که دارند، برندسازی انجام شود. مزیت های استان چه در سطح ملی و چه در سطح جهانی.» بیایید وقت و انرژی بیشتری صرف کنیم.
وی از متولیان امر خواست در طراحی و تهیه بسته های حاوی صنایع دستی استان جهت هدیه به میهمانان ویژه معرفی شده در خراسان جنوبی کمک کنند و حتی این موضوع را در اولویت کاری همه دستگاه های اجرایی قرار دهند.
به کرد وی; شرکت های دانش بنیان هم باید در فیسیون حورز پررنگی بادشنی
وی با اشاره به اینکه سفیر قرقیزستان روز شنبه به استان سفر می کند، گفت: از جمله موضوعاتی که در این سفر باید مورد توجه قرار گیرد، معرفی صنایع دستی و آثار باستانی و تاریخی استان است.
وی با اعتقاد به اینکه فرودگاه ها، نمایشگاه ها، ورودی شهرها، هتل ها و شرکت های محلی بخشی از ارزش های شهری هستند که میزان رونق یک منطقه را نشان می دهد، خاطرنشان کرد: این ظرفیت ها اولین و تنها чсм ми айнд, ми канланду переводный башендент است. ما این ظرفیت ها را داریم و باید به بهترین نحو از آنها برای تشویق گردشگران و سرمایه گذاران به استان استفاده کنیم.
به کرد وی; از فرصت حضور بزرگ نیز باید برای تقویت صنعت هتلداری و اقامتگاه های استان استفاده شود.
وی با تاکید بر برگزاری برنامه های جذاب، شاد و مفرح در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: باید برای استفاده حداکثری از بهار در نمایشگاه بین دو کشور که در تهران برگزار می شود برنامه ریزی کنیم. در فوریه.» فرصت نیز ببریم.
شایان ذکر است; نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور صنعتگران و صنعتگران 31 استان کیشور هفتم تا یازدهم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بیرجند برگزار می شود.

انتهای پیام

خبرنگار: مرضیه شهریاری

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا