قهرمانان پنج وزن نخست مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد مشخص شدند

اخبار استانی/مازندران قهرمانان پنج وزن نخست هجدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد درشهرستان بهشهر استان مازندران مشخص شدند.

درپایان روزنخست مسابقات پنج وزن اول این مسابقات که روز پنجشنبه با رقابت ۷۵ کشتی گیر از کشورهای ایران، ارمنستان وگرجستان درسالن ورزشی شهیدهاشمی نژاد بهشهر برگزارشد، در وزن ۵۷ کیلوگرم: ” علی مومنی” در دیدار با “مهدی رحیمی” صاحب برتری ۳ بر ۲  وگردن آویز طلا شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، پژمان ذوالفقارخراط ” در رقابت پرامتیاز برابر با ” اشکان مجریان ” به پیروزی ۱۴ بر ۴ رسید وبه نشان طلا دست یافت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، نشان طلا به ” آرشاویراسماعیلی ” رسید که موفق به شکست ۷ بر ۴ حریف خود ” امیرحسام نادری” شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، ” امیرحسین علیزاده” در رقابت دیدنی این وزن، با نتیجه ۱۲ بر یک از سد ” عارف هاشمی نسب” گذشت و نشان ارزشمند طلای این وزن را بر گردن آویخت.

و در دیدارنهایی وزن ۹۷ کیلوگرم، دیدار حساس ” آرین سجادی ” و “حسین مفیدی” را ” آرین سجادی ” با نتیجه ۷ بر ۴ به نفع خود به پایان رساند و نشان طلا گرفت.

مسابقات پنج وزن دوم نیزاز ساعت ۱۰ صبح روزجمعه ۱۹ خرداد و دیدارهای رده بندی و فینال نیز از ساعت ۱۶ عصر برگزار خواهد شد.

هجدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام شهیدهاشمی نژاد درمجموع با حضور حدود ۱۶۰ کشتی گیر از ایران، ارمنستان و گرجستان طی دو روز درشهرستان بهشهر برگزار می شود.

کشتی گیران داغستان روسیه که پیش از این برای شرکت دراین مسابقات اعلام آمادگی کرده بودند، به علت فراهم نشدن شرایط لازم، انصراف دادند.

تیم های داخلی شرکت کننده درقالب نفرات اول تا دهم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور درتهران درسال ۱۴۰۱، نفرات منتخب کمیته فنی در مسابقات قهرمانی کشور و جام تختی و اعضای تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان اعزامی به مسابقات جهانی ایتالیا ۲۰۲۲ دراین مسابقات شرکت کردند.

تیم منتخب مازندران و تیم شهیدهاشمی نژاد بهشهر نیز دیگر تیم های شرکت کننده دراین جام حضور دارد.

به گزارش اخبار استانی، در هفدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد که روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ با حضور ۱۰۰ آزادکار از کشورهای تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان و ۵۰ ورزشکار ایرانی به مدت دو روز در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزارشده بود، تیم ایران با ۲۵۰ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیم‌های ارمنستان و تاجیکستان به ترتیب با ۲۰ و ۶ امتیاز دوم و سوم شدند.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل