اخبار استانی

لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت گروه های مردمی تخصصی در حوزه آموزش

آیسانا/گیلانا رئیس مرکز آموزش موسسه آموزشی احسان با اشاره به همکاری این مرکز با مدیریت آموزش و پرورش استان گیلان گفت: به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت های گروه های تخصصی هستیم. که معلمان و معلمان خوبی هستند.»

حميد سليمي در گفت وگو با آسنا با اشاره به تشكيل جلسات دادگاه آموزشي اظهار داشت: دستور اجرايي سلمه بنداد اهسان ستاد حضرت امام (ره) با تشكيل چند جلسه تخصصي در صدد شبكه‌سازي و تسريع در گروه‌هاي مردمي است. به ارائه خدمات و خدمات پایدار نگاه کنید.

وی مرکز آموزشی را یکی از مراکز آموزشی تخصصی بنیاد دانست و افزود: ماموریت اصلی این مرکز آموزشی حضور در حوزه های محتوایی و نرم افزاری مدل سازی، شبکه سازی و شتاب بخشی به گروه های اجتماعی است.

رئیس مرکز آموزشی ورزشگاه احسان در فرمان اجرایی حضرت امام (ره) با اشاره به همکاری این مرکز با مدیریت آموزش و پرورش استان گیلان، گفت: اساتید شکل می دهند.

سلیمی با تاکید بر لزوم شناسایی ظرفیت ها در حوزه های مهارت آموزی، استعداد، فرصت برابر آموزشی و تربیت و توانمندسازی معلمان، خاطرنشان کرد: تاریکه های رودومی شده است.

وی از تجلیل از جهادگران عرصه توزیع مواد آموزشی و گروه های فعال در تلاش «مساق احسان» خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم بخشی از مشکلات حوزه تحول و عدالت آموزشی را برطرف کنیم. با کمک این گروه ها

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا