اخبار استانی

لزوم کشف استعداد و معرفی دانش‌‏آموزان به مراکز رشد و پژوهش

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کاشمر، سیدمحمد جواد موسوی با مساعدت رئیس حراست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر به همراه مسئولان دبستان های دخترانه و پسرانه. سمای او با کشمیر دیدار کرد و صحبت کرد.

نیاز به استعدادیابی و جذب دانش آموزان به مراکز رشد و تحقیقات

در هر یک از این جلسات ابتدا مدیران مدارس گزارشی از وضعیت موجود و تعداد دانش‌آموزان، وضعیت کلاس‌های آنلاین و غیر حضوری و مشکلات عروق ویروس کرونا مدرسه با وجود بیماری‌های قلبی و عروقی ارائه کردند.

جواد موسوی همچنین با تشکر و قدردانی از زحمات مسئولان مدرسه برای جذب بیشترین دانش آموزان به مدرسه و فعالیت های آموزشی، فرهنگی و فوق برنامه، گفت: استعدادیابی و هدایت تحصیلی در مدارس ابتدایی ایجاد می شود. اسلام بسیار مهم است. .


بیشتر بخوانید:

گسترش حوزه های مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر در سال 1400


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر با اشاره به تفاهم نامه این دانشگاه با یک موسسه آموزش زبان گفت: دانشجویان می توانند در تمامی مقاطع تحصیلی از کلاس های این موسسه استفاده کنند و از تخفیف های ویژه در این تفاهم نامه استفاده کنند. ” مدارس سما می توانند از این گزینه برای دانش آموزان خود استفاده کنند.

وی ایجاد مرکز مدیریت مهارت و مشاوره حرفه‌ای دانشگاه (TMC) را فرصتی برای برگزاری دوره‌های مهارتی برای دانشجویان و خانواده‌های آنها و دریافت آموزش‌های معتبر شایستگی و گواهینامه از سازمان فنی و حرفه‌ای عنوان کرد. از مدیران مدارس بخواهند با توجه به استعدادها، علایق و نیازهای دانش آموزان خود هماهنگی لازم را جهت استفاده از امکانات این مرکز داشته باشند.

نیاز به استعدادیابی و جذب دانش آموزان به مراکز رشد و تحقیقات

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با تشکر از فعالیت های فوق برنامه مدارس، امکان استفاده از امکانات فرهنگی، هنری، ورزشی و آزمایشگاهی دانشگاه را بیان کرد و گفت: دانشجویان علاقه مند به عضویت در مرکز پژوهش و رشد. می توانند راه را برای توسعه خود هموار کنند.

جواد موسوی با یادآوری راه اندازی مدرسه عالی هوانوردی گفت: نوجوانان علاقه مند به علوم پروازی می توانند از قسمت آموزش مدل های هواپیما استفاده کرده و اصول پرواز را بیاموزند.

در پاسخ به درخواست مدیر مدرسه مبنی بر افزایش تعداد کلاس ها و ایجاد بخشی در زمینه آموزش در دوران کودکی، وی درخواست کرده است که برای هر درخواست توجیهی برای بررسی در کمیته های مربوطه ارائه شود.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا