عمومی

لیست خدمات پلیس +10، انجام 7 خدمت از طریق دفاتر پلیس +10

وضعیت استعلام کلافی کودر

یکی از خدمات ارائه شده توسط دفاتر پلیس +10 وضعیت خودروی مقابل است. شما می توانید با مراجعه حضوری به شعب مختلف و یا استفاده از روش های غیرحضوری وضعیت خودروی خود را جویا شوید. +10 روش مختلف برای گزارش گیری و پرداخت هزینه خودروی متفاوت تهیه شده است.

از طریق پیامک به من اطلاع دهید: برای این کار کافی است شماره VIN درج شده روی کارت خودرو را به شماره 1101202020 ارسال کنید و پس از ارسال کد، تعداد تخلفات و آخرین تاریخ به روز رسانی خودرو از طریق برای شما ارسال می شود. اس ام اس هزینه 350 تومان است که از شارژ سیم کارت کسر می شود و در صورت عدم شارژ سیم کارت پیامی برای شما ارسال نمی شود.

با مراجعه به دفاتر +10 متوجه شوید: اگر در تهران هستید می توانید به +10 تهران مراجعه کنید. دفاتر +10 را در مناطق مختلف خواهید یافت. به عنوان مثال اگر در جنوب تهران هستید، می توانید به راحتی به +10 جنوب تهران مراجعه کرده، وضعیت خودروی خود را استعلام کرده و هزینه آن را پرداخت کنید.

அக்குத்தியுத்தை

از جمله خدمات ارائه شده توسط مکان +10، صدور گواهینامه و تمدید دوباره موجود است. брай доставчик گواهینامه رانندگی برای صدور گواهینامه الزامی است که دو آزمون عملی و تئوری پذیرفته شود. همچنین در صورت انقضای گواهینامه می توانید از طریق اداره پلیس +10 این موضوع را پیگیری و گواهینامه خود را تمدید کنید.

چگونه از وضعیت گواهینامه آگاه شویم؟

می توانم عدد 1 را به سامانه 1100 بفرستم، وضعیت گواهی را بررسی کنم. با شماره 1 ذکر شده در سیستم، سرویس برای شما +10 شروع می شود. اگر قبلا از خدمات ارائه شده در این سامانه استفاده کرده باشید، پیام هایی دریافت می کنید که از شما می خواهند سلامت اطلاعات را بررسی کنید و می توانید با ارسال عدد 0 این کار را انجام دهید.

از این طریق می توانید از وضعیت گواهینامه خود مطلع شوید. خدمات این سامانه تنها به گواهینامه محدود نمی شود و با استفاده از آن می توانید به بخش زیادی از خدمات پلیس مانند دستگاه کارت، گواهی سوء پیشینه و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. هزینه استفاده از این سامانه به ازای هر پیام 100 تومان می باشد.

سادر کارت سوک

اگر قصد ثبت نام کارت سوخت را دارید و می خواهید از سهم سوخت مطلع شوید باید به این دفاتر مراجعه کنید. بری استرد شدن و تعریف کارت سوک از ترایک پیس +10 کوک کیں. افراد زیادی هستند که نمی دانند برای اطلاع از کارت خود به چه چیزی به اداره خود مراجعه کنند. برای درخواست صدور کارت باید به دفاتر +10 مراجعه کنید.

بدیهی است مالکانی که در تماس های قبلی، اطلاعات خود را در سامانه دولتی ثبت و شماره حساب کارت اعتباری ارائه کرده اند، نیازی به ثبت نام مجدد برای دریافت کارت سوخت از طریق دفاتر نیروی انتظامی ندارند و کارت سوخت خواهد بود. صادر شده بر اساس اطلاعات بدست آمده است.

استرد كردان توصيلة پرونه كسب

لیست خدمات Πλεισ +10, ντμαρ 7 χέμπτις אז פרקים פוצרים Πλεισ +10

یکی دیگر از خدماتی که توسط +10 مکان ارائه می شود با مجوز صادر می شود. парване косб، می توانید آن را برای استفاده از kosb انتخاب کنید.

در صورت نداشتن جواز کسب، امکان ایجاد محدودیت در کسب و کار، ایجاد مشکلات قانونی و حتی پلمپ محل کسب تا زمانی که گواهی پروانه کسب پیدا نکنید، وجود دارد. بنابراین، اگر قصد راه اندازی شغلی را دارید، از شما خواسته می شود تا گواهی مجوز کسب و کار خود را کشف کنید.

یکی از خدمات گواهی تجارت +10 پلیس این است که می توانید با مراجعه به نزدیکترین دفاتر پلیس این موضوع را پیگیری کنید.

سادر تعلیقة علی سوو صینهه

از دیگر خدمات ارائه شده توسط پلیس +10، صدور گواهی عدم سوء پیشینه است که متقاضیان می توانند با مراجعه به کلیه دفاتر پلیس +10 درخواست خود را ثبت کنند تا در آنجا گواهی عدم سوء پیشینه صادر شود. برای دریافت این گواهی به مدارک زیر نیاز دارید:

  • 1 قطعه عکس 3 در 4: بهتر است عکس جدیدی ارائه دهید. عکس باید رنگی، همه طرف، بدون عینک و زمینه سفید باشد. برای بانوان نیز می شیونات می شود و شوک بدون لامعیک بهده.
  • پرداخت گواهی عدم انطباق حدود 50 هزار تومان است و در صورت درخواست نسخه دوم و سوم حدود 15 هزار تومان به قیمت قبلی اضافه می شود. هزینه باید از طریق دفتر کارتخوان دستگاه پرداخت شود.
  • معرفی نامه را از محل درخواست گواهی عدم سوء پیشینه کشف و تکمیل کنید یا فرم استعلام مربوط به گواهی عدم سوء پیشینه را پر کنید.
  • ارائه اصل کارت ملی، شناسنامه و کپی آن
  • عرض المزيد

نکته: اگر می خواهید گواهی عدم سوء پیشینه برای سفارت یا دفتر خارج از کشور بگیرید، باید پاسپورت خود و کپی صفحه اول را به همراه مدارک ذکر شده تحویل دهید.

وظیفه سیستم خدماتی

لیست خدمات Πλεισ +10, ντμαρ 7 χέμπτις אז פרקים פוצרים Πλεισ +10

یکی از قوانین مهم در ایران، خدمت سربازی برای تمامی مردان بالای 18 سال است. ברים שפעשים שדן פאועון קוד דר מרד שחביט סרבאגבי، מי באיטון פעבעל با مراجعه به دفاتر نیروی انتظامی می توانید از خدمات نظام وظیفه که توسط این دفاتر ارائه می شود استفاده نمایید.

از جمله خدمات سامانه وظیفه که توسط پلیس +10 ارائه می شود، امکان پیگیری انواع معافیت های سربازی برای افراد مختلف از جمله معافیت سربازان فراری می باشد.

صدور و تمدید گذرنامه

اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید، باید پاسپورت یا پاسپورت داشته باشید که این خدمات توسط پلیس +10 به همه شهروندان ارائه می شود. برای دریافت پاسپورت خود باید مدارک زیر را ارائه دهید:

  • اصل شناسنامه و کارت ملی
  • عکس های بیومتریک بدون کلاه، کراوات، عینک، آرایش و…
  • பெர்க்கு சின்நைநை பாட்ட்டை பெர்ப்ப்பு ப்பு ப்ப்ப்பு ப்ப்ப்பு
  • அத்தை திர்ப்புச்சு பின்மை வாட்ட்டு பாட்ட்டை ஬ாட்டு ப்ப்ப்பு ப்ப்பு ப்ப்ப்பு பால் பால்
  • کودکان زیر 6 سال در دفتر +10 پذیرفته می شوند.

আস্ত্রাধান্বা বিম্যাতা বেস্যাত্র বিম্যাতা বেস্যাত্র

از دیگر خدماتی که توسط پلسیس +10 ارائه می شود، صدور بیمه نامه حوادث برای مسافران خارجی است که از طریق کلیه دفاتر پلسیس +10 قابل انجام است.

در این مقاله لیست خدمات توسط +10 ارائه شده است. لازم به ذکر است برخی از خدمات معرفی شده مانند استعلام تصادفات رانندگی نیز به صورت غیرحضوری ارائه می شود و نیازی به مراجعه حضوری به دفتر نیست.

دکمه بازگشت به بالا