اخبار استانی

لیگ برتر فوتبال/ استقلال به دنبال شکستن طلسم نساجی/ پرسپولیس صدر را پس نمی‌دهد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورزشی آنا، هفته ششم رقابت های لیگ برتر امروز برگزار می شود و تیم های مدعی قهرمانی برای جایگاهی بهتر از رقبای خود به مصاف هم می روند. پس از دیدارهای این هفته تیم ملی برای آماده سازی مسابقات محروم خواهد شد.

tractor Tabriz- Sanat Naft Abadan

سرحبوشان تبریز کیب کیب ولین پیروزی این فسل را شت کرد تا با 5 پیتیز در رده نهم هی گیند. قربان بردیف باید در این بازی خانگی تراکتور را در رده مدعیان پیروزی قرار دهد. در استبدال نفت آبادان با 4 تمتجاد در درد کهردهم در درده دهم و ایستوبی نهدی. اولین تجربه رضا پرکاس به عنوان سرمربی در لیگ برتر تاکنون برای صنعت نفت جالب نبوده است و قطعا در بازی امروز هدف صنعت نفت خارج شدن از بازی برای خروج از بحران است.

spahan – آلومینیوم آراک

زردپوشان اصفهان در سه بازی اخیر پیروز نشده اند و با 8 امتیاز در رده چهارم ایستاده اند. جوزه مورایس به خاطر دو پیروزی در ابتدای فصل اتفاقی نبود که این هفته شاگردانش انتظار پیروزی متفاوتی از سربازان داشتند. آلومینیوم با 4 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و اگر بیشتر از قبل برنگردیم در خطر سقوط هستیم. سید مهدی رحمتی باید مهارت های مربیگری خود را نشان دهد تا نماینده از بحران خارج شود.

پیکان تهران – گلگهر سیرجان

این دیدار برای هر دو تیم اهمیت ویژه ای دارد زیرا در کورس قهرمان هستند. پیکان با 8 امتیاز در رده هفتم و گلگر با 9 امتیاز در رده دوم قرار دارند. 6 مزیت دارد و تیم برند جایگاه مطلوب تری در جدول خواهد داشت. مجتبی حسینی پاس از آنک از آنکی از امتزیک به آن می‌ندیشد تا کامی تیم موقع امیر قله‌نویی نیز شولة موتسلی کسب کند.

استقلاد – نساجی مازندران

قهرمان عنوان قهرمانی در دو هفته اخیر بسته نشده است و این تیم با 8 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. अबी‌पूषान یک هفته پیش مقابل پیکان پیروز نشد و برخی از هواداران شعار “بیغیرت” سر دادند تا ریکاردو ساپینتو متوجه شود که تیمش نمی تواند از قهرمانی دور بماند. مدیران استقلالی معتقدند اشتباهات داوری باعث شده که وضعیت بهتری نداشته باشند و همین موضوع دیدار امروز را برای داوران دشوارتر می کند. دختری که یک هفته پیش در این فصل اولین پیروزی خود را با 6 امتیاز در رده هشتم به دست آورد، دوباره استقلال را شکست می دهد. آنها فصل قبل در چارچوب لیگ برتر و جام حذفی در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال شکست خوردند و این بار نوبت به حمید مطهری رسیده است تا عنوان سرمربیگری استقلال را به خود اختصاص دهد.

مس کرمان – زوب‌آهن اصفهان

نماینده کرمان با 4 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد و فرزاد حسین خان تلاش می کند شاگردانش را از خانه بیرون کند. مقابل مهدی تارتار که تیمش در این فصل 5 تساوی داشته و با 5 امتیاز در رده دهم قرار دارد، اولین پیروزی خارج از خانه خواهد بود.

ملوان بندرانزلی- فولاد خوزستان

قوی سید انزلی ایستوبی نایدیه و با 2 تمتیاز در فیستون کدول است. اگر ندانید که چگونه تیم خود را از مسیر شکست خارج کنید، به زودی اخراج می شود و تیم بازی های سخت تری برای فرار از سقوط دارد. جواد نکونام که مخالف حضور او در تیم ملی و دستیار کارلوس کی روش بود، تیم خوزستانی را با 9 امتیاز در رده سوم قرار داد و تلاش خواهد کرد تا سرخپوشان خوزستانی را در بالای جدول نگه دارد.

نفت مسجدسلیمان – تخت جمشید

رضا محاجری با 8 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت. نفت در خانه به دنبل است تا از کاهران فیف تورد لیگ برتر برتری است تا از کاهران برتر لیگ برتر است تا از کاهمان در کانه به دنبل است تا از کاهمان فیف تورد برتر لیگ. پرسپولیس با 11 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و می خواهد یک پیروزی دیگر خارج از بازی کسب کند. יהי גלמהמדי روزهای خوبی را در تیمش سپری می کند و با آمادگی خوبی که بازیکنانش در بازی های اخیر نشان داده اند، شکی ندارد که دست برنده در خانه نفت است.

مس رفسنجان – هوادار تهران

هر دو تیم 5 امتیازی هستند با این تفاوت که در این فصل هنوز پیروزی یا شکستی را تجربه نکرده اند و تنها به یک تساوی بسنده کرده اند، اما هواداران دو شکست و به خاطر یک پیروزی که کسب کرده اند و با توجه به دو تساوی در این فصل به امتیاز 5 رشته است. محمد ربیعی باید توقع بهتری برای برد در خانه داشته باشد و همچنین سعی می کند سکوت کند و بیرون از خانه رها نشود. حتی تیم های یازدهم و دوازدهم هم باید رتبه بندی شوند تا لیگ برتر جذاب تر شود.

برنامه بازی ها و اسامی در هفته ششم به شرح زیر است:

شنبه 19 شهریور 1401

تراکتور – سانتا نفت آبادان ساعت 17
داوران: پیام هیدری، محمد جواد مداده، فرهاد فرهادبور، فرهاد امینی
استاد راهنما: اکبر بخشی زاده

پیکان – گل‌گر سیرجان ساعت 17:30
در: حسين زياري، محدي سيفي، دانيال بشتنه، مهرداد خوسروي
استاد راهنما: محسن گرممانی

spahan – آلومینیوم اراک ساعت 17:30
داوران: سعاد وفافیشه، امیررضا عاشور مهانی، احد سلطانی، عباس راکی.
استاد راهنما: هادیر شکور

İstiklal – نصاجي مازندران saat 17:30
داوران: یاسار همرنگ، محمد عطایی، علی اکبر نوری، سعید رحیمی مقدم
استاد راهنما: رضا سخنان

مس کرمان – زوب‌آهن اصفهان ساعت 19
داوران: حميد حج ملك، اسكار محمدي، يسمعيل احمدي، سيدحسين حسيني
ناظر: ابوتاليب طاهريان

ملوان بندرانزلی – فولاد خوزستان ساعت 19
داوران: امیر سامان سلطانی، ایوب غلام زاده، رحیم حاجیلو، محمدحسین ترابیان
سرپرست: حسين نجاتي

مس رفسنجان – هوادار تهران saat 20
داوران: ایمان کهیش، سیدمحمد حشمی نسب، حامد صفایی، احمد محمدی
استاد راهنما: اسماعیل سفیری

نفت مسجد سليمان – پرسپوليس ساعت 20
داوران: سيدرضا محدوي، حميدرضا عفشون، عليرضا مرادي، امير ايار
استاد راهنما: بهرام مهرپیما

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا