اخبار استانی

لیگ قهرمانان اروپا|کامبک رویایی منچسترسیتی، برتری رئال مادرید و توقف چلسی

هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا با برتری مدعیان و توقف چلسی همراه بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، بازی های شب دوم از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب پیگیری شد و در مهم ترین بازی این شهر دو تیم پیروز شد. گل با هلند

بر اساس این گزارش، در گروه F، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با نتیجه 2 بر صفر لایپزیگ را شکست داد. گل اول این بازی توسط فدریکو والوردا در دقیقه 80 و گل دوم توسط مارکو آسنسیو در دقیقه اول وقت های تلف شده نیمه دوم به ثمر رسید. رئال مادرید با این نتیجه دومین برد متوالی خود را کسب کرد و با شش امتیاز به صدر گروه F صعود کرد. شاهکار تانتسک با چار، سلتیک با 1 در لایپزیگ

در گروه G، منچسترسیتی در خانه مقابل دورتموند که تا 10 دقیقه در پایان بازی از حریف خود عقب بود، در خانه با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. دورتموند با گل دقیقه 56 جود بیلینگهام پیش افتاد اما جان استونز در دقیقه 80 به گل برگشت و تنها 4 دقیقه بعد آرلینگ هالند دومین گل متوالی را به ثمر رساند. در بازی دیر آن گروه بسنده کرد سویا و کاپنهاگن به تساوی بدون گل. با این نتایج منچسترسیتی با شش امتیاز پیش افتاد، دورتموند با سه امتیاز دوم شد و تیم های کپنهاگ و سویا نیز هر کدام یک امتیازی شدند و با توجه به تفاضل گل در رده های سوم و چهارم ایستادند. .

همچنین در گروه H تیم پاریس آلمان میزبان با نتیجه 3 بر یک تیم اشغالگر حیفا را شکست داد و دومین پیروزی خود را کسب کرد. مکابی با گل دقیقه 24 پیش افتاد اما لیونل مسی در دقیقه 37، کیلیان امباپه در دقیقه 69 و نیمار در دقیقه 88 برای ژرمن ها گلزنی کردند تا تیم فرانسوی دوباره به جدول امتیازدهی شود.

در بازی همزمان این گروه از یوونتوس در ادامه روند ناامید کننده خود در تمامی رقابت ها در خانه مقابل بنفیکا با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند و دومین شکست متوالی خود را متحمل شدند. آرکادیو با گل دقیقه 4 میلان را پیش انداخت اما ژائو ماریو در دقیقه 43 از روی نقطه پنالتی بازی را برای بنفیکا به تساوی کشاند و داوید نارس نیز در دقیقه 55 گل دوم را برای نماینده پرتغال به ثمر رساند. با این نتایج پی اس جی شش امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل بهتر از بنفیکا در صدر قرار گرفت و نماینده پرتغال در رده دوم جدول گروه H قرار گرفت. یوونتوس و مکابی نیز بدون تمایز در ردیف سوم و چهارم قرار دارند.

در گروه E کلسی در خانه و در ولین بازی‌اش زیر کراهم باطر، براب سالزبور به تساوی یک – یک ستاوی داد. رحیم استرلینگ در دقیقه 48 اولین گل چلسی را به ثمر رساند و نوح اوکافور در دقیقه 75 گل تساوی نماینده اتریش را به ثمر رساند. در جدول میلان با چهار امتیاز صدرنشین این گروه است، دیناموزاگرب با سه امتیاز در رده دوم قرار دارد و پس از آن سالزبورگ دو امتیاز و میلان یک امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

امشب نیز در بازی گروه A که قرار بود سه شنبه شب برگزار شود، تیم فوتبال ناپولی با نتیجه 3 بر صفر میزبان خود رنجرز اسکاتلند را شکست داد و دومین برد متوالی خود در این رقابت ها را به دست آورد. آنها در دقیقه 68 به ناپولی (پنالتی)، جاکومو راسپادوری در دقیقه 85 و تانگو و دومبله در دقیقه 1+90 سه گل به ثمر رساندند. با اخراج جیمز سندز در دقیقه 55، رنجرز به 10 کاهش یافت. ناپولی با این نتیجه شش امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد. لیورپول و آژاکس با سه امتیاز و با توجه به تفاضل گل به ترتیب دوم و سوم هستند و رنجرز نیز بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا