اخبار استانی

مانور زلزله و ایمنی در روستای آقابابای قزوین برگزار شد

מאונור קרעעם ו אמיני דר רוסטאי אגקאבאבאי קזוין שד מגעראל שד

رئیس جمعیت هلال احمر آستان قزوین گفت: مانور زلزله و پناهگاه به مناسبت ایمنی روز در برابر زلزله و بلایای طبیعی برگزار شد.

به روگر اخبار استانی از قزوین; به مناسبت پنجمین روز زلزله روز زلزله غم انگیز و روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با هدف ایجاد و ارتقای آمادگی در جامعه برگزار شد. مدرسه شهید بهنار روستای آقابابا.

photo_2022-12-26_21-08-14

حسین خویینی رئیس جمعیت هلال احمر استان قزوین در این زمینه گفت: از نویسندگان آمادگی در برابر زلزله آموزش عمومی است و در این راستا جمعیت هلال احمر در تلاش است تا رزمایش مقابله با زلزله را انجام دهد. در مدارس، دانشگاه ها و مؤسسات در سطح آمادگی.» جامعه را گسترش داد.

وی افزود: این مانور با هدف افزایش سطح آگاهی دانش آموزان و جامعه نسبت به زلزله، آمادگی آنان برای پاسخگویی ایمنی و تاب آوری، برانگیختن کنجکاوی دانش آموزان نسبت به پدیده های طبیعی و در نهایت کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله انجام می شود. در مدرسه شهید بهنار روستای اقابابا شد

photo_2022-12-26_21-08-30

خوئینی ها تصریح کرد: در این مانور دو رویکرد مهم اسکان صحیح و تخلیه اضطراری به دانش آموزان آموزش داده شد و هلال احمر با برگزاری این تمرینات شرایطی را فراهم می کند تا هر فرد با فراگیری آموزش های لازم به بهترین نحو عمل کند. یک وضعیت بحرانی.

خادم حلال حمر استان قزوین یادآور شد: امیدواریم با استفاده از ظرفیت های موجود و گسترش آموزش ها در سطح جامعه و اجرای مانورها، آمادگی اقشار مختلف جامعه را افزایش دهیم و افراد بیشتری را تحت آموزش ایمنی قرار دهیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا