اخبار استانی

ماه‌های رجب و شعبان فرصت طلایی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی است

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، اولین نشست سراسری دومین جشنواره فرهنگی و امامت و مهدویت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد.

مدیر مؤسسات و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست از برگزاری دومین دوره جشنواره موضوعی فرهنگی و هنری امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی با مشارکت ۳۱ استان و دو واحد دانشگاهی خبر داد.

سید جواد جعفری گفت: سال گذشته با 10 کشور کار خود را آغاز کردند و استان را با 31 استان جلسه برگزار کردند و بارقه امیدی پیش آمد تا با دلگرمی بیشتر کار را ادامه دهند.

ماه‌های رجب و شعبان فرصت طلایی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی است

وی تبیین کرد: به عنوان مؤسسه امامت و مهدویت یک ضلع از معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی هستیم و خودمان را از این معاونت جدا نمی‌دانیم.

مدیر مؤسسه امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی درباره چرایی تشکیل مؤسسه امامت و مهدویت در دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: ماه مبارک رجب ماه ریزش رحمت الهی است و ماهان ماه پراکندگی نیکی‌هاست. همه عیاد ائمه در این دو ماه واقع شده است.

جعفری تشریح کرد: رجب و شعبان ماه توجه به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هستند و باید همیشه برای ما یادآوری کنند که منتظریم دانشگاه در موضوع انتظار فرهنگ سازی کند.

وی یادآور شد: مؤسسه فرهنگی هنری دانشگاه آزاد اسلامی با فکر بلند دکتر طهران امامچیت و مهدویت را انجام داد که به پذیرش پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی برای این دو ماه تبدیل شد که فعالیت‌ها بر سند تحول و تعلیم دانشگاه است.

ماه‌های رجب و شعبان فرصت طلایی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی است

مدیر مؤسسه امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی با بیان ماه‌های رجب و شعبان فرصت طلایی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی، گفت: سال گذشته با همت معاونت فرهنگی و دانشجویی ۱۰ واحد دانشگاهی پای کارند و بیش از ۳۰ شبکه مجازی راه‌اندازی شد. در سال جاری ۳۱ استان و دو واحد دانشگاهی تهران پای کار و ۲۰۰ پرسنل دانشگاه دست اندرکار این پروژه بزرگ هستند و هشتم ماه آینده تا کار را در نهایت برسانیم.

در این جلسه که با حضور فرزاد جهان‌بین، معاون فرهنگی و دانشجویی و داریوش جاوید، معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی از دبیران ۱۰ استان فعال که سال گذشته در برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری با اهدای لوح سپاس از دکتر برگزار شد، برگزار شد. هرانچی ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تجلیل شد.

انتهای پیام / 4078 /

دکمه بازگشت به بالا