اخبار استانی

مبارزه با تغییر کاربری غیر مجاز زمین با جدیت پیگیری شود

به گزارش خبرگزاری شبکه استانی سمنان، محمد شریف ابراهیمی در دیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و مدیرکل امور اراضی این سازمان، گفت: مبارزه با تغییر کاربری غیرمجاز باید با جدیت ادامه یابد. و نباید از این نظر غفلت کرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر کسی در این عرصه از زندگی متوجه شود که فریاد و فریاد می تواند جلوی تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز را بگیرد، این فعالیت غیرقانونی ادامه خواهد داشت و بنابراین باید با جدیت برخورد شود.

دادستان استان سمنان با بیان اینکه تغییر کاربری اراضی در استان سمنان تخلف است، افزودند: قوه قضائیه نیز برای تغییر کاربری غیرمجاز متخلفان از متخلفان اقدام جدی می کند.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه صیانت از اراضی ملی مستلزم اتخاذ تصمیمات سخت گیرانه است، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف در حوزه تغییر کاربری غیرمجاز، استفاده غیرقانونی از اراضی و منابع طبیعی را اعلام کنند و پیگرد قانونی همچنان جدی خواهد بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و مدیرکل امور اراضی استان نیز از خدمات دادستان استان سمنان به دلیل مشارکت در امور اراضی این استان تشکر کردند.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان نیز در دیدار با دادستان سمنان به سابقه خدمات و فعالیت اراضی اشاره کرد.

سمنان یکی از امن ترین استان های کشور است

وی در دیدار دیگر با سردار عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و غلامرضا خراسانیان مدیر امور اراضی استانداری از خدمات و مشارکت نیروی انتظامی در امور اراضی قدردانی کرد. .

میرعماد ضمن تشکر از فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان با تشکر از امنیت و پایداری این استان گفت: استان سمنان یکی از امن ترین استان های کشور است و این مهم با تلاش نیروهای ناجا محقق شده است. “

وی درباره نقش پلیس و همکاری نزدیک در مسائل ارضی بیان کرد: تیم پلیس در تمامی مراحل نیروی انتظامی به ویژه در اجرای تصمیمات قضایی در کنار همکاران ارضی خود است.

همزمان با سالروز تأسیس امور اراضی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و مدیرکل امور اراضی استان سمنان با فرمانده انتظامی استان سمنان و دادستان کل استان دیدار کردند.

48

دکمه بازگشت به بالا