متهم به ۳۰ فقره زورگیری تلفن همراه در مشهد دستگیر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار احمد نگهبان اظهار کرد: در پی گزارش چند فقره زورگیری تلفن همراه در کمتر از ۲ ساعت در حوزه استحفاظی کلانتری احمد آباد و سناباد مشهد، بلافاصله طرح مهار توسط مأموران انتظامی اجرا شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی اضافه کرد: طبق اظهارات مالباخته‌ها، ۲ جوان با یک دستگاه موتورسیکلت با سر و صورت پوشیده با تهدید چاقو و قمه تلفن همراه آنها را زورگیری کرده بودند.

وی بیان کرد: همزمان با اجرای طرح مهار یکی از تیم‌های نامحسوس کلانتری احمدآباد هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی، افراد زورگیر را در حال نزدیک شدن به زن جوان که در حال مکالمه با تلفن همراه در حاشیه خیابان بود، مشاهده و بلافاصله وارد عمل شدند.

نگهبان افزود: افراد زورگیر پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در محدوده بلوار شهید صادقی با شلیک چند تیر هوایی موتورسیکلت را رها و با پای پیاده متواری شدند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: یکی از زورگیرها با قمه یک مأمور را از ناحیه دست راست مجروح کرده بود که با شجاعت این افسر خلع سلاح و دستگیر شد.

وی ادامه داد: متهم که فردی سابقه دار و به تازگی پس از تحمل چند سال حبس با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است، به ۳۰ فقره زورگیری تلفن همراه شهروندان در سطح شهر مشهد اعتراف کرد.

نگهبان اضافه کرد: متهم پس از تشکیل پرونده اولیه برای ادامه تحقیقات و شناسایی و دستگیری همدستانش به اداره مبارزه با جرایم خشن پلیس آگاهی مشهد منتقل شد.

دکمه بازگشت به بالا