اخبار استانی

متولیان فرهنگی در «جهاد تبیین» سیاست‌گذاری کنند

به گزارش خبرنگار استانی خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی رئیس دانشگاه، معاون و مدیر فرهنگی مرکز فرهنگی بهزیستی استان با جلسه یک روزه شورای دانشجویی فرهنگ اسلامی خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، خراسان رضوی، رئیس دانشگاه اسلامی رضوی، کلیدواژه های غفلت و غارت را که مقام معظم رهبری در آخرین سخنان خود به آن اشاره کردند، بیان کرد و گفت: حضرت آقا در این باره از ما سوال کردند. فضا مه، زمانی که جوانان ما توسط دشمنانمان رها شده و بدون ناامیدی و امید در جامعه گسترش یافته است، جهاد توضیح دهد. پس الان وقت آن است که مسئولان فرهنگی دست به اسلحه بزنند و توضیح دهند جهاد توضیح داد سیاست گذاری کنید (بیشتر بخوانید)

حجت الاسلام جواد مهدوی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نباید کار فرهنگی تعطیل شود، از کسب رتبه اول کشوری دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی برای ثبت مسابقات قرآن و عترت خبر داد و گفت: این مهم به دلیل همکاری و همکاری است. همدلی در بین مسئولان». فرهنگی استان محقق شده است و از همه فرهنگیان واحدهای دانشگاهی تشکر می کنم.

وی دو صلاحیت مهم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در معاونت آموزشی دانشگاه و معلمان همفکر معلمان را برشمرد و افزود: سازمان رهبری آمادگی دارد این صلاحیت ها را به متولیان فرهنگی منتقل کند. ما نباید فقط به معلمان وزارت آموزش و پرورش به عنوان معلمان علمی نگاه کنیم. از این اختیارات برای امور فرهنگی به طور جدی استفاده کنید. چون در دانشگاه آزاد اسلامی اساتید بسیار ارزشمندی داریم. طرحی برای کارگران طبقه فراموش شده و خانواده هایشان.

اجرای اعیاد مولود کعبه، رشد و مهدویت

مسئولان فرهنگی باید سیاست گذاری کنند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و دبیر شورای فرهنگی تخصصی استان نیز در جلسه برگزاری جشنواره های کعبه زاده حضور داشتند. جشنواره قیام و جشنواره مهدویت از 13 رجب تا نیمه شعبان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان اعلام شد.

حجت الاسلام رضا عباسپور تاکید کرد: نگاه به جزایر مسائل فرهنگی در استان قابل توجیه نیست و باید در برنامه های فرهنگی به صورت یکپارچه عمل کنیم. در استان خراسان رضوی بسیاری از کارگران هنر و مانند مردم هستند و باید به سراغ آنها برویم. انجام کار فرهنگی برای کارکنان و خانواده های کارگری. توسعه نیروی انسانی دانشگاه و استفاده از ظرفیت ارگان ها و نهادهای فرهنگی شهرستان.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا