عمومی

مجوز سفرهای دریایی شناورها و ملوانان گناوه صادر شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در دیدار معاون عمران و توسعه امور و روستایی وزیر کشور با شهریه اظهار داشت: از مشکلات مردم این منطقه مجوز سفرهای دریایی است که در سال جدید هیچ مجوز سفر دریایی شناورهای سفری و ملوانی به آنها داده نشده است.

امام جمعه گناوه افزود: امرار معاش بیشتر مردم در این شهرستان وابسته به دریا و سفرهای دریایی است و با توجه به این که در این منطقه زیرساخت‌های دیگر در حوزه‌های دیگر و کارخانه‌های دیگر وجود ندارد، جوانانی دیگر نخواهند داشت.

وی ادامه داد: در سال جاری هیچ مجوزی برای سفرهای دریایی به شناورهای سفری و ملوانان در این بنادر صادر نشده است امیدواریم این مشکل مردم چه زودتر با همکاری راه حل شود.

وی گفت: اگر چه چیزهایی هم در سال‌های اخیر انجام شده است، اما جوابگو نیست و زندگی مردم به این سفرهای دریایی وابسته است انتظار داریم همه اجازه دهند این سفرها هر چه سریع‌تر در اختیار مردم قرار دهند و مردم سفرهای خود را آغاز کنند.

امام جمعه گنا گفت: دشمن نسبت به دشمن و ضربه زدن به کشور تا برنامه‌ها و اهداف خود را پیش ببرد و در حال حاضر نیز درصدد برنامه ریزی روی مردم و بازاریان است، اما نباید اجازه داد که دشمن از شرایط موجود در استفاده و استفاده باشد. موج سواری کند.

مجوزهای دریایی شناورها و ملوانان گناوه سفر صادر شود

وی گفت: مردم به طور خاص به بازار می گویند که همیشه در کنار نظام و همراه انقلاب بوده اند و در هر شرایطی در عرصه های مختلف کمک کرده اند و نباید اجازه استفاده از دشمن را داد.

امام جمعه گناوه امید کرد: آیت الله رئیسی در جامعه تزریق شده است و ما باید کمک کنیم تا مردم هر چه بیشتر به آینده امیدوار شوند و این امید در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه گناوه با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها در بندر بیان کرد: در حالی که حدود 500 شناور سفاری غیر از شناور صحرایادی در این شهرستان وجود دارد که در زمینه زیرساخت‌ها وجود دارد و برای مثال اگر حوادثی مانند آتش سوزی رخ دهد، وجود دارد. وجود ندارد و باید از بنادر دیگر با سختی تهیه شود و نیاز به شناور آتشخوار دارد.

حجت الاسلام رکنی حسینی یادآور شد: مشکلات شهرستان نیازمند حمایت بیشتر از رئیس جمهور و مجموعه دولت و هیئت وزیران دولت و وزیر کشور است و باید به این منطقه استان بوشهر توجه کرد و ما هم با مردم همیاری به دولت کمک کرد و باید به آن توجه کرد. همه مردم و دولت در کنار هم کمک کنیم تا مشکلات حل شود.

حجت الاسلام رکنی حسینی اظهار امیدواری کرد معاون وزیر به شهرستان و استان بوشهر مایه خیر و برک.

مجوزهای دریایی شناورها و ملوانان گناوه سفر صادر شود

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: وزارت کشور یک وزارتخانه بین بخشی و فرابخشی و میاندار بین وزارتخانه‌ها است و وظیفه سنگینی برعهده دارد.

مهدی جمالی نژاد افزود: در حوزه عمرانی، پشتیبانی، حمایت، هدایت و نظارت بر شهرداری و دهیاری‌ها بر ما است که در این زمینه‌ها هر چه در توان داشته باشیم باید از آن استفاده کنیم.

وی گفت: هر چیزی که شهردار و دهیار حوزه عمرانی را جستجو می کند اگر خود مردم کار کنند از این پای و خدمات ابتر نباشند و کمک کنند و مردم را بسیار مهم کنند.

جمالي نژاد ادامه داد: نظافت شهر ابتدايي‌ترين و ذاتي ترين وظيفه شهرداري است و اگر مردم كمك كنند و همت كنند خيلي از مسائل و مشكلات شهري در همه عرصه‌ها مي‌شوند.

وی گفت: در بحث‌ها در حوزه کاری این معاونت ما هر چه در توان داشته باشیم تلاش و کمک کنیم.

دکمه بازگشت به بالا