عمومی

محاکمه برادری که خواهرش را خفه کرد/ «او رفتارهای غیراخلاقی داشت»

امتها که مردی جوان است از سوی مدرش بدوده شده است. او مداید است سهریش بهگرهای غیرلاگی هدل و به همین کاتر دست به کلتا است.

پلیس در ابتدای سال جاری جسد زنی را که در حاشیه یکی از خیابان های شمال تهران رها شده بود، پیدا کرد و به پزشکی قانونی منتقل کرد. جای زخم های قدیمی روی بدن قابل مشاهده بود و کارشناسان مرگ را خفه کننده اعلام کردند.

در اولین گام تحقیقات، ماموران با بررسی دوربین های مداربسته متوجه شدند زنی جسد را در عقب خودرو P206 رها کرده و متواری شده است.

با افشای این حادثه ماموران در بررسی شماره پلاک خودرو در خرداد 95 متوجه شدند که این خودرو متعلق به خانمی 45 ساله به نام افسانا است که چند روزی است ناپدید شده و مادر و برادرش هستند. آن را به پلیس گزارش نکرده اند.

به آين ماموران به بازجويي از فادر و سيدر افسندند و در بريزي كافيان به افسانه كشيده شد.

برادار العفسان به نام امیر به ماموران گفت: شیرمر مجرد بود و در یک شرکت خفیش کار میکرد. чанд роз кебл компьютер сагш аз хане бирон рифт ама вчить бех هانه بودو مجروح و کتک خورده. و می‌قفت یک مرد می‌خسته سگ و را بدزدد. Athar جراحت روی بدن شیرم به کاتر همین معمی است.

امير رضا داد: ما همان روز سهرم را به حسبانت بديم و باد از آن روز ترخيص شد. اما آخرین بار دو روز قبل از روز 206 از خانه بیرون رفته و دیر بازنگشت.

در پی اظهارات این مرد، ماموران با بررسی دوربین های مدار بسته نزدیک محل سکونت متوفی متوجه شدند که به گفته امیر در همان روز افسانه از خانه 206 خود خارج شده است. اما بررسی دقیق فیلم نشم داد زني كه سور بر 206 از خانه بيرون هردة افسانه نيست. و که مسک به روست داشت، امیر بود ک ب با بروشر به به به بهه سرششه کست داشت کست داد کست داد کست درد کست کرد را فیلمی را.

با افشای آیین مجرا امیر لب به تمزیرین کشود و به قتل سهریش کرد. امیر در شابه فنجم استداد کیفری یک استان تهران pai miz sukada estad.

در ابتدای جلسه افسانه مادری که تنها متولد شده بود، خبر از درگذشت او داد و گفت که پدرش هیچ شکایتی ندارد.

سپس امیر که دانشجو بود آزاد شد و از خود دفاع کرد. و گفت: سهرم مقدر بود. او رفتار غیراخلاقی داشت و خانم می خواست با دوستانش در ارتباط باشد. من همیشه با این موضوع درگیر بودم. همسایه ها از موسیقی هایی که می شنیدند گلایه داشتند. من و مدرم از بهادراهای شیرم برادی شده بودیم. حتی یک نفر از خواهرم عکس و فیلم گرفته بود و می خواست آن ها را پخش کند و آبرو نبرد.

و به تشریح جزئیات قتل ادامه داد: دفعه قبل که با او بودم با او درگیر شدم و زمانی که خواب بود او را دور صورتش انداختم و باعث ناراحتی او شدم. برای پنهان نگه داشتن راز قتل، لباس خواهرم را پوشیدم و جسد را در پشت جعبه گذاشتم و کنار خیابان گذاشتم.

در پایان جلسه قضات وارد شدند و با در نظر گرفتن رضایت فقط اولیای دم امیر را به سه سال حبس تعزیری به جرم عمومی و به موجب ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی محکوم کردند.

جزئیات بیشتر:

جزئیات حكم قطعل مونا هيدري; زن جوان اهوازی

233233

دکمه بازگشت به بالا