اخبار استانی

محدودیت سوخت ۳۰ لیتری برداشته خواهد شد

آسنا/زنجان مدیر شرکت نفت بازی گفت: سهم 60 لیتری بنزین کم نشده و باز هم محدودیت 30 لیتری از مهرماه برداشته می شود.

حمید حبیبی باد از وحر امروز (4 مهرماه) در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه ماموریت تامین و توزیع سوخت اعم از گاز مایع، بنزین است. ، روغن سفید، گازوئیل و … واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری سوخت و انرژی در استان با سوخت گازوئیل تولید و به زودی به پایان می رسد.

وی با اشاره به وجود 288 واحد تولیدی، صنعتی و معدنی وابسته به انرژی سوخت در استان زنجان، افزود: در تامین و توزیع سوخت این واحدها مشکلی نداریم.

این مسئول با اشاره به مشکل سایبری و قطعی اینترنت در هفته جاری، ادامه داد: تعداد عملکردهای تخصیص سوخت به صورت دستی و فیزیکی انجام می شود و واحدها دغدغه تامین سوخت را نخواهند داشت.

حبیبی با بیان وستیک دریم با استفیه این فاصل سرما، سوک دوم و تلینهای وایدنی و قرکانجا را تامین و شوکانجا را تامین و شوکانجا را سوکسازی کردید: سوک تلکند به بیک از آن وایدها استوفیه و بیک دیر بیل شد شد. همچنین واحدهایی که سوخت کمتری کشف کرده اند می توانند برای یافتن سوخت جایگزین حرکت کنند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مشکلی برای تامین بنزین نداریم، پاسخ داد: با کاهش سهم 60 لیتری بنزین موافقت نکرده ایم و همچنین کارت سوخت ماهیانه 1500 تومان شارژ می شود. با 60 لیتر بنزین.”

وی گفت: تنها کاری که در پمپ بنزین های استان زنجان و سایر استان ها اجرا شده این است که قبلاً شهروندان می توانستند در هر مرحله از سوخت گیری 60 لیتر بنزین اضافه کنند که اخیراً برای جلوگیری از انحراف خارج از شبکه، مصرف بهینه سوخت معرفی شده است. و سایر سوء استفاده ها به 30 لیتر تغییر یافت. یعنی می توانند هر بار 30 لیتر بنزین از سهم خود پر کنند و بنزین آزاد که قبلاً 60 لیتر در هر مرحله سوخت گیری می شد، اکنون 30 لیتر است و هرکسی که بیش از 30 لیتر نیاز دارد می تواند بنزین بزند.

حبیبی با تاکید بر اینکه سهمیه 60 لیتری بنزین تغییر نکرده است و هر فردی که بیش از 30 لیتر نیاز دارد می تواند در دو مرحله بنزین زده و 30 لیتر بعدی را یا با کارت رایگان یا در جایگاه دیگری یا بعد از 8 ساعت مصرف کند. بزند بزند کرد کرد کرد کرد کرد: آن سماع به رانینگان و در رستای امتمی‌سازی سوکس و ادری از کیه از نکیک است.

این مسئول با بیان اینکه چندین بار در این خصوص اطلاع رسانی شده و اکثر تولیدکنندگان از این موضوع مطلع هستند، افزود: متاسفانه شایعاتی مبنی بر افزایش قیمت و کاهش سهم بنزین از سوی برخی مطرح می شود. که به هیچ وجه سالم نیست و از مردم می خواهیم که این امر به ویژه در مورد اخبار رسمی رسانه ها صادق است.

وی افزایش قاچاق سوخت، عوارض سفر پس از ویروس کرونا و افزایش مصرف و قیمت سوخت در مناطق غرب و شرق خارج از کشور را از دلایل این تصمیم عنوان کرد و گفت: این موضوع در کشور باعث شده است که تعداد کارت های رایگان استان را کاهش دهیم و مصرف سوخت را افزایش دهیم.» 60 لیتر فقط به دست مصرف کنندگان واقعی محدود می شود. چون در منطقه کریدور شمال غرب قرار داشتیم این مشکل باعث افزایش مصرف سوخت توسط مسافران شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا