اخبار استانی

محدودیت ورود مسافران به آذربایجان‌غربی تا ۱۹ دی

به گزارش خبر شبکه آذربایجان غربیرضا ابراهیمی افزود: ورود و خروج از مرزهای هوایی و زمینی استان تا 10 روز آینده ممنوع است و تنها افرادی که دارای هفت بند معافیت پادگان کشوری هستند با داشتن کارت واکسیناسیون و کارت واکسیناسیون می توانند تردد کنند. تست PCR منفی …

وی با بیان اینکه محدودیت ها قابل تمدید مجدد است، اضافه کرد: دارندگان مجوز اقامت معتبر جمهوری اسلامی ایران، دارندگان ویزای تحصیلی اعم از دانشجویان خارجی، دارندگان ویزای ورود کارفرمایان و بازرگانان، ویزای مجاز به کار. ، دارندگان ویزای سلامت و سلامت گردشگری، دارندگان ویزای سرمایه گذاری، دارندگان آنلاین خروج و پلیس مهاجرت و گذرنامه مرجوعی در صورت ارائه کارت واکسیناسیون و داشتن تست PCR منفی در داخل ممکن است پذیرش شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت، ورود و خروج مسافران از هشت کشور آفریقایی تا پایان دوره ممنوع است.

ابراهیمیک افزود: دسترسی مستقیم و غیرمستقیم به مسافران ایرانی از کشورهای بریتانیا، دانمارک، نروژ و فرانسه در این مدت ممنوع خواهد بود.

وی با بیان اینکه قدرت انتقال سویه آمیکرون بسیار بالا است، خاطرنشان کرد: باید مردم را متقاعد کرد تا با تلاش عمومی به گسترش بیشتر این تنش کمک کنند.

.

دکمه بازگشت به بالا