عمومی

مخمصه مسی – اخبار استانی

شاید مهم ترین اتفاقی که در این روزها می توان انجام داد در انتظار او باشد، او به فرانسه بازگشت. آنجا بود که تیر تیز خود را پرتاب کرد و نگذاشت مردم این کشور برای دومین بار متوالی قهرمانی جهان را تجربه کنند.

به روگر اخبار استانی، کھیں اقتصاد جهانی وی نوشت: به مدت شش روز لیگ فرانسه از سر گرفته می شود تا مانند سایر لیگ های معتبر اروپایی، فوتبال بار دیگر به جنبه باشگاهی خود بازگردد. پس از گذراندن یک ماه هیجان انگیز در قطر که پایانی به یاد ماندنی نیز داشت، حالا ستاره ها باید مهارت های فوتبالی خود را در این باشگاه به رخ بکشند. اما به این راحتی هم نیست شاید مهم ترین اتفاقی که در این روزها می توان انجام داد در انتظار او باشد، او به فرانسه بازگشت. آنجا بود که تیر تیز خود را پرتاب کرد و نگذاشت مردم این کشور برای دومین بار متوالی قهرمانی جهان را تجربه کنند. فردی که تمام زندگی خود را برای قهرمانی در جام جهانی گذاشت، در حالی که بهترین بازیکن تاریخ در حال بازگشت به پاریس است، شاید بسیاری از مردم آنجا منتظر نباشند. به‌ویژه با تعلیم به کسی که می‌خواهد است.

آرژانتینی ها آنقدر مغرور بودند که اصول اخلاقی و حرفه ای فوتبال را فراموش کردند. بلافاصله پس از قهرمانی و زمانی که همه بازیکنان تیم در حال مبارزه بودند، امیلیانو مارتینز، رهبر تیم و یکی از ستاره های فینال با لبخند کیلیان امباپه از هم تیمی هایش خواست برای فرانسوی ها یک دقیقه سکوت کنند. حمله کننده! اما مارتینز متوقف نشد. البته چهار بار در فینال با ضربات پنالتی تسلیم شد اما همچنان از هر فرصتی برای تمسخر خروس ها استفاده می کند. این مدل همچنین با یک نوزاد دختر مشخص شده بود، تصویری روی دیوار نصب شده بود و ستاره جوان در خیابان های بوئنوس آیرس توسط گل های آرژانتینی احاطه شده بود.

همه این اتفاقات همزمان با حضور او با عنوان تیمش در پاریس و در کنار مارتینس رخ داد و از نزدیک شاهد تخریب خط حمله تیم باشگاهی اش بود. پس از این اتفاق بسیاری از هواداران پی اس جی شروع به انتقاد از مردم کردند. کار به جایی رسیده که در کافه ای در فرانسه، پیراهن های مسی به شکل کشیش روی زمین طراحی شده و از مشتریان خواسته می شود قبل از ورود کفش های خود را در بیاورند! اتفاقا من از ستاره های آرژانتینی بیزارم. البته برخی از طرفداران این تصویر را قبل از فینال وصل کردند و منشا آن برای هواداران مشخص بود. در بالای تصویر پیراهن باشگاه کشور و کشور نیز دشمن کشور است.

به هر حال هذا همه ها هنا هنا شانتاج مدیاج ای به بهده به بهده، مسی اکینه ب یک معدل بریک بری بری بریک به کلبهش بهرو روست. او البته این هفته مقابل استراسبورگ به میدان نمی رود و از باشگاه مرخصی گرفته است اما امکان دیدار و همکاری مجدد با او وجود ندارد. او از اینکه ستاره جوان باشگاه بیش از او به او توجه می کند راضی نیست و این دو رابطه چندان خوبی با هم ندارند. به هر روگه هیلا طرفداران محلی پاری‌سن‌ژرمن هم پشت ‌ام‌باپـه و باید دید لئو آیین کلکتر را کیمی کردی بریت کرد.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا