اخبار استانی

مدیریت بحران باید حساب شده باشد

اخبار استانی/کهارمهال و بختیاری نماینده شهرستان چهارمحال و بختیاری گفت: قوه مقننه، مجریه و قضائیه باید وارد بحث مدیریت بحران شوند، باید شاهد بحران حساب شده و برنامه ریزی شده در کشور باشیم.

حجة‌السلام و المسلمین محمد علی نکونام 14 مرداد ماه کتبهای نامز جمعه شهرکرد کرد به ایہ 27 سوره برابامی کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد: معارف اسلامی، توحید، طهارت، رسالت، ولایت، وحی، آیات قرآن هستند. مثل درخت مقدس، به شرطی که انسان در آن باشد، این کلمه نیک قبلاً منتشر و منتشر شده است و سبک زندگی در این کلمه قرار می گیرد که خداوند حیات و ثبات می بخشد.

امام جمعه شهرکرد افزود: وقتی انسان دلش را به خدا بسپارد و ایمان بیاورد زندگی آرامی در انتظارش است و زندگی و آخرتش هم متزلزل نمی شود، آخرت آرامش دارد، اگر زندگی ما ناپایدار باشد و استرس داشته باشیم. باید به دنبال آن بود

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات طبیعی است و چون خداوند برای انسان مشکل ایجاد می کند، گفت: برخی مشکلات ناشی از عمل و گناه و برخی مشکلات ناشی از دشمنان است، این افراد با ایمان به خدا بر مشکلات خود ثابت قدم هستند. خلل نمی‌شود

نكونام با با با بر عن بر عن بر عن بر عن بر عن بر عن برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا. برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برا برولد و برود و سوفا ایه ایه آیه ایه آمه است، مؤمنان نمی گذارند مال و فرزند و همسرشان از پروردگار سلب شود.

خطیب نمازجمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به هفدهمین سالگرد شهادت خبرنگار جمهوری اسلامی افغانستان خاطرنشان کرد: این روز در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است، خبرنگاران در تلاش هستند. یک روزنامه نگار انقلابی برای صحبت از زبان انقلاب اسلامی و صداقت باید بتواند حقایق را در عرصه سیاست، علم، دفاع و توانمندی ها تبیین کند و نشان دهد.

وی افزود: اگر جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف به این دستاوردها نمی رسید، دشمن کشور را رها نمی کرد و از زمین، هوا و دریا حمله نمی کرد، خبرنگاران باید این توان نظامی و همچنین کارکردهای انقلاب اسلامی را تبیین کنند. در جامعه از طریق این لایه خبر با هنرمندی به گوش مردم می رسد، کار خبرنگاران سخت است، خدا رحمت کند و خسته نباشید، می گوییم و امیدواریم این راه طولانی و ارزشمند را به سلامت طی کنند.

نکونام با بیان اینکه در این هفته مناسبت های متعددی از جمله سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی، هماهنگی تبلیغات اسلامی، روز شهدای مدافع حرم و … را در پیش داریم، تصریح کرد: این مناسبت ها باید جدی گرفته شود، شهدای مدافع حرم، عظمتی بر گردن دارند و امنیت کنونی کشور مدیون همین شهداست، داعش را به خاک آوردند و مظلومانه به شهادت رسیدند.

امام جمعه شهرکرد با توجه به دشمنی دیرینه آمریکا با جمهوری اسلامی تاکید کرد: آمریکا مظهر همه بدی هاست، امروز این کشور برای منفعت خود دست به دامان هر بدی می شود و پدر ندارد، جنگ را در اوکراین شروع کردند و ما جنگ را آغاز کردیم. امروز به دنبال مشکلات چین باید چهره آمریکا آشکار شود، آمریکا با ارزش های انسانی بازی می کند و به نام حقوق بشر و آزادی به مردم کشور خود و دیگر کشورها ظلم می کند.

وی افزود: ما با سلاح هسته ای شاهد تخریب هیروشیما از طریق آمریکا بودیم و امروز صحبت از جمع آوری سلاح های هسته ای است، آمریکا میکروب فساد است و ما باید از آن فاصله بگیریم، امروز آمریکا با شیطان سازی شده است. برجام و انقلاب اسلامی تسلیم قدرت آمریکا نخواهد شد.»

Нконам дер با اشاره به برگزاری این نشست، نامی از عمان سامانی در چهارمحال و بختیاری نبرد و گفت: این شخصیت شاعری ارزشمند و گرانقدر است و باید او را به همه دنیا بشناسیم، باید تلاش کنیم روزی را در تقویم کیشورمان به نام عمان سامانی عمان شخصیتی بزرگ، حکیم، عالم و عارف است و با امام حسین و عاشورا با این شخصیت آشناست.

خطیب نمازجمعه شهرکرد گفت: امروز شاهد حضور گروه های جهادی در مناطق سیل زده برای ارائه خدمات به مردم هستیم. کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرین کرین را کردی را کردی کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کریس

وی خاطرنشان کرد: قوه مقننه، مجریه و قضاییه باید وارد بحث مدیریت بحران شوند، باید شاهد مدیریت بحران حساب شده و برنامه در کشور در زمان بحران باشیم تا مردم دغدغه زیادی نداشته باشند جز آسیب هایی که دارد. برای آنها ایجاد شده است، همانطور که بالاترین مقام رهبری در درمان ویژه تاکید کردند که مردم نباید دغدغه دیگری جز درد بیماری داشته باشند، در بحران نیز باید قبل از بحران، پیشگیری و مقاومت انجام شود. در مناطق پرخطر مورد توجه قرار گیرد و همچنین ابلاغیه قبل از وقوع بحران، شاهد تلاش مسئولان بودیم، اما تلاش مسئولان نبود، اما تدابیر مورد انتظار مردم نبود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا