اخبار استانی

مراسم تودیع و معارفه شهردار کرج برگزار شد/  خدمت به مردم خدمت به نظام و انقلاب است

به روگر اخبار استانی از البرز; «مهرداد کیانی» امروز (هفدهم مهرماه) در مراسم معارفه «منوچهار غفاری» سرپرست سابق و معارفه وی به عنوان سرپرست جدید شورای شهر که با حضور اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد. گفت: از تمامی اهدافی که در سیستم مدیریت شهری برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ایجاد شده است بسیار سپاسگزارم.

وی کاکترنشان کرد: علاوه بر این لازم است از زحمات خالصانه جناب آقای غفاری در دوران ولایتمداری تشکر و قدردانی شود و حتما از وجود ایشان استفاده خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه پس از چندین سال دوباره به شهرداری بازگشته است، گفت: سال ها با کارکنان و مدیران مجموعه مدیریت شهرداری همکاری داشته و تجربیات زیادی کسب کرده ام.

وی ادامه داد: در حال حاضر فضای همدلانه و مثبتی در سیستم مدیریت شهری برای خدمت به شهروندان حاکم است که نتیجه ای جز گسترش شهر ندارد.

شهرداری کرج خانه من است

شهردار شهر کردستان تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم برای رفع مشکلات شهر و شهروندان گام های موثری برداریم.

کیانی در ادامه با اشاره به اینکه عملکرد صحیح شهرداری موجب رضایتمندی شهروندان نظام می شود، افزود: بدون شک خدمت به مردم، خدمت به نظام و انقلاب است.

کیانی رمکا داد: شهرداری لبه تیز کهمتی به رودوم است، در صورت رضایت مردم از خدمات شهرستان، رضایت آنها از خدمات سامانه دو سال خواهد بود.

و با بیان اینکه خود را خدمتگزار مردم می دانم، گفت: از همه مدیران مجموعه مدیریت برادرانه تقاضا دارم نام این شهر را جستجو کنند.

شهردار کرج کاکترنشان کرد: امروز در کرج و استان البرز همدلی جودرد درد می کند که آن ها را می بینید.

برنامه نویسی برای تکمیل دو پروژه ابری

این مسئول با اشاره به مشکل فعلی شهرداری گفت: امروز در شهرداری با مشکل بودجه مواجه هستیم بنابراین باید تلاش کنیم تا توافقات خوبی در این زمینه صورت گیرد.

کیانی گفت: قطار شهری و بزرگراه شمال دو پروژه جدید هستند که هر کدام می توانند زمان زیادی را از شهرستان و استان بگیرند. قطعاً به دنبال برنامه ای برای استفاده از این دو پروژه خواهیم بود.

سرپرست شهرداری کرج در پایان با بیان اینکه در حال حاضر تغییری در مدیران بدنه شهرداری صورت نگرفته است، گفت: در شرایط فعلی تغییری برای شناخت بیشتر نخواهیم داشت. عملکرد مدیران است و اگر در آینده نیاز به تغییرات احساس شود با مشورت اعضای شورای شهر انجام می شود و قطعا به نفع شهر و شهروندان خواهد بود.

48

دکمه بازگشت به بالا